Edebiyat sergisi için görevliyim.. bir bakar mısınız?

Konu Yunus Emre, bir fanus üçine yunus emrenin sözleri yapıldı, bilgi ağacı yapıldı, ayraç yapıldı. Orijinal birşeyler yapmam gerekiyor fikri olan?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Benim aklıma süper orjinal bir fikir geldi , madem sergide görevlisiniz , sizde yunus emrenin dönemine ait bir şekilde , o dönemde giyilmiş birşeyi üzerinize uydurup sunum yapabilirsiniz ,, bence çok hoş ve porjinal olur, tam konsepte uygun değilmi sizce? çünkü zaten ayraçdı , çeşitli kelimeleri , sözleriydi yapılanm yapılmış sizde görsellik katın derim , sergiye gelenler inanın bundan büyük bir zevk alırlar ,,

0|0
    0|0
    • teşekkürler umarım fikrim birazcık yardımcı olmuştur ,, biraz uçuk geldi ama , olsun , önemli olan yapılmamışı yapmak denenmemişi denemek değilmidir , ancak o zaman farkındalığınız
      farkedilir , bu benin düşüncem naçizane :)

• Mevlana ve yunus emre kılığına soktuk arkadaşları sergi bugündü:)

Erkekler Ne Diyor 6

• yunus emreni yaşamı hakkında bilgi sahibi olmak işleri kolaylaştırabilir diye düşünüyorum belkide onun tarzıyla birşeyler yapmak daha şık olabilir ama ne olabileceği yönünde pek emin olamadım

0|0
    0|0
  • tabu gibi bir şey olabilir mi bilgi kartları

0|0
    0|0
  • Bilgi ağacı ve ayraça tarzında birşeylermi arıyorsun?

0|0
    0|0
    • Evet kolay yapılaabilecek sergiye konulacak birşey

• Bir de Yunustan beyitlrr yazıp fanusa atıın herkes şansına bir kağıt çekip okur.

0|0
    0|0
  • ögrenci işlerine hiç kafam basmıyor yapmıssın işte daha ne

0|0
    0|0
  • özgün bir fanzin çalışması yapabilirsin...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Valla yapılanlar güzelmiş ama aklıma ekstra birşey gelmedi malesef.

0|0
    0|0
Yükleniyor...