İstanbul'un en beğendiğiniz yeri?

Bir arkadaşım İstanbul'dan gidiyor.. İstanbul'un nerelerini gezip gezmediğini bilmiyorum.. Kendisi 3-4 aydır buradaydı normalde burada yaşamıyordu. Gitmeden onunla hoşuna gideceği bir yere gitmek istiyorum hatırası da kalmış olur. Sizin İstanbul'da en beğendiğiniz yer neresıydı? Tarihi mekanlar rumeli hisarı vs. vs.

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• götürebileceğin boğaz manzaralı ve hastası olduğum bikaç mekan sana söyliyim

1- Les Ambassadeurs - Bebek

2- Donjon - Rumeli Hisarı

3- Anjelique - Ortaköy

4- Clé Brasserie - Bebek

5- Bebek Koru Kahvesi - Bebek

Bunların hepsi boğaz manzaralı, eşsiz yerler. Buralar onun için büyüleyici olabilir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Tarihi yerlere götür

Aksaraydan başla gezdirmeye beyazıt , cemberlitaş ayasofya topkapı sarayı gülhane eminönü karaköy sirkeci sarayburnu galata kulesi taksim zaten anca gezersiniz.

0|0
    0|0
  • Fransız sokağına götür yeter ona İstanbulun bence en güzel yeri

0|0
    0|0
  • Vapur ve martı xD

0|0
    0|0
  • Bizim adayı seviyorum sakin ve huzurlu.

0|0
    0|0
  • Nerde rahat rahat tuvalete girebiliyosam orası.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sultan ahmet e gittinizmi hem tarihi hem eğlenceli bir yer kibele diye bir otel var giderseniz oraya uğrayıp içini gezmenizi tavsiye ederim birde cafer ağa medresesini avlusunda oturup bişeyler yiyip içebileceğiniz alanı da var ayrıca sıkılırsanız (ki sanmıyorum) kapalıçarşı yı da gezebilirsiniz kapalı çarşı halıcılar bölümünü gezmenizi öneririm

0|0
    0|0
  • avcılar

0|0
    0|0
Yükleniyor...