Aranızda "Hannibal" dizisini izleyen var mı?

Evet arkadaşlar

Aranızda HANNİBAL dizisini izleyen var mı? 2. sezon finalini nasıl buldunuz,3. sezonda yaralananların hepsi hayatta kalacak mı fikri olan var mı?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Hiçbir bölümünü kaçırmadan evet izliyorum. 2.sezonu cnbc-e'de başalamadığı için netten izliyorum sezon finalini yarın izleyeceğim. Çok sürükleyici bir dizi. ;)

0|0
    0|0
    • Final çok iyiydi ama kafada denklem bıraktılar,3. sezona izleyiciyi bağlamak için ki başardılar :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Çok saçma izlemeye değmez bence ben begenmedim

0|0
    0|1
  • İzlemedim hiç :7

0|0
    0|0
  • Will olmadan biraz zor.

0|0
    0|0
    • Will hayatta kalacak o kesin, sürpriz bir şekilde geri dönen Abigal tekrar hayatta kalacak mı , jack te boşrolde ama o da kritik gibi

• Bence Paris'te kısa sürer, dolayısıyla hepsinin kalma olasılığı olabilir...

• Paris'e uçması yeni ortam, yeni yüzler sinyali veriyor gibiydi.

Göreceğiz.

Erkekler Ne Diyor 8

• Sezon finali muazzamdı. Doktorun dönüşü muhteşem olacak. İlaveten Will ve Jack hariç diğerleri ölebilir gibi geldi bana.

0|0
    0|0
    • Bakalım bekleyeceğiz ve göreceğiz, sanırım en az biri ölür.

• beklediğim finaldi--

0|0
    0|0
  • izliyorum da hep kazanan Hannibal oluyo ona deli oluyorum adama birileri işkence yapsın bişi yapsın yahu...

0|1
    0|0
    • Hepsini yaptılar zaten, dayak yedi, işkence gördü, kafasına silah dayandı, son olarak jack o kadar yaklaşmıştı elinden kaçırdı :) zaten ölse 3. sezon olmayacaktı aynı zamanda o kadar nefret ettirdi kendini ama yine ölmesini istemiyorum Will''in istediği gibi :)

• Eee adam başrol ve dizinin adı hannibal olunca. Bu şekilde oluyor. Hannibal ölse dizi biter. :))

• yav ölmese az acı öeksin adam ya...:/ will e yazık adamın çekmediği kalmadı:S

• izlemedim hic

0|0
    0|0
  • Nothing here is vegetarian :)

0|0
    0|0
  • will yaşar diğerleri ölür

0|0
    0|0
  • bunun yabancı sineması vardı izlemiştim..

0|0
    0|0
  • izlemedim

0|0
    0|0
Yükleniyor...