Yabancı dizi tavsiyeniz var mı?

Yeni bir yabancı diziye başlamak istiyorum izlerken hiç sıkılmayacağım. Teen wolf a bayılıyorum , 2 broke girls ve american horror story (1.sezon) bunları çok severek izledim. şuanda twd , awkward ve pll ye devam ediyorum. fakat teen wolf gibi bir dizi istiyorum. komik, aksiyon, macera, gençlik. veya korku gizem gerilim dram olabilir. artık zevklerime uymayan izlemek için izlediğim dizileri izlemek istemiyorum daha çok severek izlemek istiyorum. tavsiyede bulunursanız sevinirim.

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• ***game of thrones***
    person of interest,
    fargo,
    hannibal,
    davinci s demons,

şu an aklıma gelen bunlar

1|0
    1|0
  • vikings
    helix
    yakında Flash gelio

0|0
    0|0
    • şu helix ten bahsetsene biraz, internette hep ing. çevirmeye üşendim şimdi :D

• kutuplarda bir bilimsel calışma yapılıo
      sonra bir virüs kacıo birine bulasıo falan

• The Tomorrow People

0|0
    0|0
  • Game of thrones

1|0
    0|0
  • Aksiyon macera=arrow, gençlik aksiyon birazda macera = star crosed bu ikisini izle eminim sezon sonuna kadar tek seferde izlersin

0|0
    0|0
  • öncelikle uyarmak istiyorum bu yabancı dizi işine girdinmi kurtulamıyosun bütün günün bilgisayarda geciyor tavsiyelerim- game of thrones- spartacus -vikings-

0|0
    0|0
    • aynen :D yaklaşık10-15 dizi izliyorum sadece yukarda yazıklarım düzenli :D

• supernatural

0|0
    0|0
    • başladım izlemeye müthiş bişey :D özellikle dean = ben. teşekkür ederim

• how i met your mother

0|0
    0|0
  • prision break :D

0|0
    0|0
  • fringe yi izle skills i izle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• house, once upon a time, hustle, seks and the city, rizzoli and isles favorilerimdir

0|0
    0|0
  • shameless favorim its always sunny in pheledelphia var bide sevdiklerimden

0|0
    0|0
Yükleniyor...