Bildiğiniz güzel aşk sözleri var mı?

arkadaşlar sizden bir ricam olucak ben sevgilim için bir defter yazıyorm acaba bildiğiniz güzel aşk sözleri var mı? benim için bir kaç tane yazarmısınız?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Seni özlemek, üşümek gibidir soğuk bir akşam üstü, yağmurun altında yürümek gibi sırılsıklam, titreye titreye. Sıcak bir yer bulup sığınmak istersin ya hani, öyle ihtiyacım var işte, yüreğine sığınıp, nefesinde ısınmaya.

0|0
    0|0
    • Ah sevda bahçemin tutsak çiçeği.. Ben seni oraya hapsettim. Seni hapsettim kırık bir aşk şarkısı eşIiğinde. Hüzne buIadım seni. Deniz meItemIerini okşayan saçIarını hapsettim kaIbimin kıvrımIarına. Ordasın artık. Oradasın ve ne kadar oIman gerekiyorsa.

• teşkkür ederim

• rica ederim

Erkekler Ne Diyor 9

• vay hemşerim ben anca bunu bilirim aşk kalbimi yakan volkan gibidir en sevdiğim tatlı kazan dibidir :)

0|0
    0|0
  • Aşk pencereye benzer, fazla açarsan havanı alırsın kanks :)

0|0
    0|0
  • Gördüğünü herkes sever, sen onda görmediğini bulacaksın. Eğer gerçek aşk istiyorsan; Ten’e değil, kalbe dokunacaksın.

0|0
    0|0
  • başkasının duygu ve dusncelrını sevdıgın bır erkeğe yazmamlsın..onemlı olan kotu de olsa senın hıslerınle soyledıgın sözlerdir..

0|0
    0|0
    • içimden gelenleri yazdım zaten belki farklı bir söz olur diye sordm yinede sagol

• defter yazmam mı hoşuna gitmezdi

• hyr başkasının dusncelrını bana hıtaben yazman hoşuma gıtmezdı soyle dusun suslu harıka bı güzel söze senın azından dusncelerınden çıkan saçma anlamsız olan bır dörtlüğe tercıh ederım..

• Gülü sevdim dikeni battı seni sevdim... ^_^

0|0
    0|0
  • kendi içinden ne geliyorsa onu yaz başkalarından fikir alma ne anlamı kalır ki o güzel sözlerin

0|0
    0|0
  • sepet sepet yumurta
    sakın beni unutma
    unutursan küserim
    hatıranı keserim.

1|0
    0|0
  • yaaa o işler öyle ısmarlama ile i oluyor? İçinden gelenleri yaz sadece içinden gelmiyorsa öyle bir şeye kalkışma

0|0
    0|0
  • SEni seviyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Düşlerde sevdim seni , söyleyemedim.

0|0
    0|0
  • Sevgilinle de birlikte çıksaydık? Saçmaladın iyice

0|0
    0|0
    • oha ben sevgilimlemi çık dedim ya :)

• Sevgiline defter hazırlıyosun ve içinden gelenleri yazmak yerine bizden söz istiyosun onu da dersin sen :)

Çok yazım, sözlerim var ama hepsini sevgilime özel yazıyorum bu yüzden yardımcı olamıcam :)

• tamam teşekkürler yinede :)

• Kendi içinden gelenleri yazmadıktan sonra ne anlamı kaldı?

Aşk bu kadar basitleştirilmemeliydi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...