Karanlığın elli tonu internette nerden bulabilirim?

Karanlığın elli tonu nu okumak istiyorum indirmede olabilir mobil den okuyacam bilenler link atabitmi lütfen

Güncellemeler:
Özgürlügun elli tonu da varmi?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Bakın internette PDF olarak bulunuyor ancak çok sağlıklı olduğunu söyleyemem. O yüzden size tavsiyem idefix.com gibi sitelerden satın almanız. İndirimli fiyatı 21 tl ama bütçeme uymaz derseniz sizin için e-kitap bulmaya çalışırım. Yine de dediğim gibi düzgün bir kopyası henüz yok çünkü orijinal olarak piyasada e-kitabı bulunmuyor. Ayrıca serinin ilk kitabı grinin elli tonu, onu okudunuz mu?

0|0
    0|0
  • paraya kıy da git satın al kitabı

0|0
    0|0
  • grinin elli tonu değilmiydi o yaa

0|0
    0|0
    • o birinci kitap bu dediği de serinin ikincisiydi galiba

• lan millet aşmış abi yaa resmen p*rno kitap bir ara merak ettim ama hiç okumadım var mı okuyan :D

• Ben okudum şahsen kitap delisi bir insanım daha dün bitirdim grinin elli tonunu ve orda anlatılan şey seks değil orda insanın gözünü bürümüş olan bir şeyin hayattta en değer verdiği karşı bile acımasız olmasını sağlayabilir ki bunlar kitapta Cristianın hükmetme duygusu ve Anastasiaya karşı olan aşkıdır sizin gibi kuş beyinliler yüzünden insanlar belki hayatlarını değiştiricek olan eserleri ayıplıyorla

• hiç duymadım içerik nedir acaba

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...