En sevdiğiniz müzik ve şarkıları yazar mısınız?

en sevdıgınız defalarca ust uste dınlemekten bıle bıkmadıgınız muzık ve şarkıları yazar mısınız ? :)) benimki; chris brown SAY GOODBYE :)

Güncellemeler:
Michel Teló - Ai Se Eu Te Pego birde bu sarkının ozellıkle melodısıne takıldım çok hosuma gıdyor :)) ayrıca cevap veren herkeze tesekuurler :))

0|0
13|2

En İyi Kız Görüşü

• Maria Mena- Because I mıss you love

To zeimpekiko kormi soy - ntalaras giwrgos

0|1
    0|0
    • Maria Mena- Because I mıss you love guzeldı :))

• aslına bakarsan sevdıgım bır tarz var diyemem :)) beni içine çeken her muzıgı sevıyorum benim tarzım bu :))) bakıyım snn verdıgın muzık cekıcek mı benı ıcıne :))

• Çekicek tabii benı mutlu eden uzaklara götüren tek parça :)

Kızlar Ne Diyor 12

• link

link

link

link

bütün gün dinleyebilirim bu şarkıları.

0|0
    0|0
  • bu söylediğin good bye my love good by ı always live with you soo last day in your dreams than ı come back to you mu?

0|0
    0|0
    • maledef sen demis russosdan bahsedıyorsun sanırım benim kı dedıgım ( there's never a right time to say good bye :)) CHRİS BROWN

• Yabancılar James Blunt -Goodbye My Lover,Bonjovi-Always,Sam Brown-Stop,Whitney Houston-I have Nothing,Doukissa--Kabana.Yerliler Kurşuni Renkler-Göksel,Sezen Aksu-Unut,Barış Manço-Kol Düğmeleri,Erol Evgin-Ateşle oynama.Daha binlerce sayabilirim ilk aklıma gelenlerdi.

0|0
    0|0
  • Şimdi benim almanca dinlediğim bir şarkı vardı ..Sözlerini anlamazdım almanca olduğu için ama çok severdim çok güzel birşeydi şimdi adını hatırlayamadığım için şarkıyı bulamıyorum :D ben orta 1e giderkende vardı sanırım orta 2 de olabilir eski şarkı.. Bir almanca sözünün tercümesi şuydu : Sevdiğim kollarımda ölüyor ben hiç bişey yapamıyorum gibi. Ama yinede bulamadım googleden çevirdim falan ama bilen varsa yardım etsin ya :D onu dinlemekten hiç sıkılmam.. :(

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • link

link

link bunlar :D

0|0
    0|0
  • the who - baba o'riley :) link

0|0
    0|0
  • link bee gees

0|1
    0|0
  • bnde incir recelı guzeldr melodısıne ve teomanın mavı kus ve kücük kız srkısı :) byle masalda gıbı hssdıorm kndmi:)

0|0
    0|0
  • seksendört-şimdi hayat ,adele some like you ,

0|0
    0|0
  • kenan dogulu sen benım en kıymetlmsnnnn :)

0|0
    0|0
  • mustafa ceceli es rafet el roman senden sonra

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...