İZMİR'e gidiyorum, gezebileceğim yerler için mini rehberlik yapabilir misiniz?

Nereleri gezebilirim görmeden olmaz dediğiniz yerler varsa paylaşırsanız sevinirim =)

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• buca-mevlana
    kordon

0|0
    0|0
  • Ben sana dıyeyım. ızmıre gıttım demek ıstıyorsan konaga bı garantı gıtceksın. kemeraltına gır. ordan saat kulesıne gıt o meydanda gez orda teknolojı caarsısı olabılır

0|0
    0|0
  • Valla kendim rehberlik te yapıyorum :))) O yüzden başlarsam 2 saat sürer :D:D Yeme içme konusunda da tam gurmeyimdir, neresi görülür edilir bilirim

0|0
    0|0
  • Kordon- Karşıyaka-Alsancak-Bostanlı

0|0
    0|0
  • Karsiyaka candir bunlara ek olarak Efes, meryem ana, sirince... konak tarafında agora, asansör var

0|0
    0|0
  • inciraltı asansör kemeraltı kemeraltında fincanda pişen kahve iç saat kulesi konaktan karşıyakaya vapurla geç çok fazla bir yok aslında izmirin kendisi değil kızları güzel

0|0
    0|0
  • saat kulesinde foto çektir:D

0|0
    0|0
  • efen alaçatı foça kuşadası çeşme ve şirince

0|0
    0|0
  • Bornova küçük parka git üniversite 2 kafede yer bulabilirsen otur ve orda çemenli tost ye

0|0
    0|0
  • bir kordon a gittim İzmir de güzel di tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Karşıyaka kemeraltı çarşısı kordon konak meydanını görmeden zaten gidemezsin.

0|0
    0|0
  • rehberin olabilirim yarın 6 dan sonra ne zaman geleceksin

0|0
    0|0
  • Çeşme yi gez :))

0|0
    0|0
  • Karşıyakayı baştan sona gez yeter :)

0|0
    0|0
  • güzelbahçe, iskele, çeşmealtı, urla ya da gidebilirsin. bu 4ü birbirine çok yakın ve üçkuyular merkezden (çeşmealtı dolmuşu) dolmuşa atlayıp deniz kenarından 4'ünün birden önünden geçersin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...