Aşk bu kızılötesi yaralı müzesi hareket edemem?

Sizce bu aptal şarkının şu sözleri neyi anlatmaya çalışıyor? :D

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

• Kizilötesi işinlar insanin görme duyusuna zarar verir, aşk bu kizilötesi derken aşkin insanin gözünü kör ettiğini, yarali müzesi derken eski sevgililerden çok yara aldiğini, hareket edemem derken de tekrar aşik olmaktan korktuğunu anlatiyor 'olabilir'.Veya yalnizca saçmalamiştir ^.^

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• kafiyeye uydurmak için yazmıştır..bu kadar takılmaya gerek yok

serdar ortaç işte saçma şarkıların yazarı!! onu dinleyeceğine AHMET KAYA SEZEN AKSU ZERRİN ÖZER SELDA BAĞCAN CEM ADRİAN ŞEBNEM FERAH dinle..ruhunu kirletme böyle ucuz şarkıcıklarla:))))

0|0
    0|0
  • kızıl ötesi derken, bluetooth tan önce telefondan bişey aktarmak için kullanılırdı, aktarım olması için telefonları birbirine degdirmek gerekiyodu bazen. burada karşındakinden elektrik alma sorununu kastetmiş, yaralı müzesi derken aşk acısı çekenleri kastetmiş, hareket edemem derkende hiç bişey umrumda değil ben aşk adamı degilim demek istemiş.

0|0
    0|0
  • öyle deme ama...
    ben bazı geceleri bunu dinlerken içip içip ağlarım :(...

0|0
    0|0
  • bu söze bende anlam veremem fakat serdar ortaç kuşkusuz büyük sanatçı ve şarkı yazarıdır. illa ki vardır bir anlamı :)

0|0
    1|0
    • serdar ortaç büyük bir sanatçı mı!!! sen iyimisin arkadaş!

• görüş farkı kardeşim. herkesin görüşüne saygı duy, sana da duysunlar. önce adam olmak gerekiyor :)

• sanatçı eserinde : ben ritme göre şarkı yazarım. dinleyiciye küfür bile etsem ritme uyarsa eğer, onlar her şeyi sever. mantığıyla anlatmaya çalışıyor.

0|0
    0|0
  • yıllardır o kısmı çözemedim bende :D

0|0
    0|0
    • Ben buldum gibi bişey :D

• ahaha :D sanırım profil resmim yazdığın cümleye telafuz eder :)

• Hahahahah koptum D:D:D

• harbiden aptalmış

0|0
    0|0
  • subliminal mesaj falan ittiriyordur tersten dinlemek lazım :)

0|0
    0|0
  • kör oluyormusun?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Aşk denince aklına kırmızı geliyor o yüzden kızılötesidiyor ve kırmızı ile ilgisi olmayan bir dalgadır kızılötesi
    aşık olanlar yaralıdırlar güya
    ve aşk karşısında donup kalırsın hareket edemezsin konuşamazsın kemal sunal gibi saygıyla anıyorum..
    Bu kadarını buldum bunca senedir..

0|0
    0|0
  • hahahha serdar ortaç işte ne bekliyorsun

0|0
    0|0
  • Eskidi artık :D

0|0
    0|0
  • kimbilir ne derin manalar içeriyorda biz sıradan beynimizle algılayamıyoruz mesajı asdfdsa

0|0
    0|0
Yükleniyor...