Serdar Ortaç kendini mi tekrarlıyor?

Serdar Ortaç'ın yeni albümü "Bana Göre Aşk"ı dinledim baştan sona. Eskiden olsa güzel bestelerdi de şimdilerde çok sıradan gelmeye başladı. Sanki son yıllarda kendini tekrarlıyor ve bazı şarkılar hep birbirinin aynısı.Siz nasıl değerlendiriyorsunuz?

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Belki zamanında o tarz ile benimsendiği sevildiği için tarzı bozarak riske girmek istemiyordur. Aslında kendini tekrarlayan şarkıcıların da piyasada olması gerektiğini düşünüyorum. çünkü yeri geliyor onların yaptıkları tarz müziği özleyip ihtiyaç duyabiliyoruz ve kendini tekrarlayan bu kişiler de bu durumda ilk başvuracağımız kişiler oluyor ve sizi her zaman bildiğiniz şey bekliyor oluyor. mesela demet akalın da öyledir. hep dans müziği yapar. Canım türkçe sözlü dans müziği çektiğinde derhal demet akalın açar dinlerim mesela. Bu tarz sanatçılar aslında bizler için sığınılcak limanlar. Ben öyle 2 günde 1 müzik tarzı değiştiren sanatçılara pek iyi gözle bakamıyorum tutarsız olduklarını düşünüyorum.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• 2005 dolaylarında yaptığı bir kaç güzel şarkı vardı ancak özellikle son yıllarda hepten batırdı yani, hiç kimseden şarkı almıyo nerdeyse beğendiğim biri değil, bunula birlikte dediğim gibi bir kaç şarkısı gerçekten güzel ve kaliteli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hep sıradandı

0|0
    0|0
  • bununla ilgili bir şey dediğini hatırlıyorum. aynı kişi yapıyo şarkıları tabii ki birbirine benzeyecek demişti. aynı tarz olunca, benzemesi normal ama tabi çok benziyosa orası ayrı bilemiycem pek dinlediğim biri değil.

0|0
    0|0
  • Değerlendiremiyorum ben serdarı.
    Aşk bu kızıl ötesi yaralı müzesi hareket edemem

0|0
    0|0
  • Evet sarkilarinin sozleri melodisi tinisi birbirine benziyor. Ama yine de iyi dinleniyor ya :)

0|0
    0|1
  • her zamanki sıradanlığı

0|0
    0|0
  • Bence hep sıradandı. Ve gerçekten berbat bir şarkıcı.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• O şahıs sanatçı mı ki? Kusura bakmayın öyle bir şahsiyete sanatçı diyemeyeceğim..

0|0
    0|0
  • o adam hala yaşıyor mu ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...