Kızların (ben de dahil) doğallık ya da samimiyet adı altında o tarz konuşmaları doğru mu buluyorsunuz özellikle erkekler?

Kızların (ben de dahil) doğallık ya da samimiyet adı altında o tarz konuşmaları doğru mu buluyorsunuz özellikle erkekler? Açık sözlülük adıyla patavatsız oluşumuz, ya da " ben doğalım" kılıfıyla argo , yer yer küfürlü konuşmamız itici değil mi? Yani böyle bir kız mı aslında samimi ve kaliteli görünür yoksa gayet kibar, asla kötü söz kullanmayan, telaffuza ve diksiyonuna dikkat eden kız mı?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• patavatsız bir insanı zaten açık sözlü oldugu zaman anlıyabiliriz.. açık sözlülük iyidir patavatsızlık kötüdür. :) doğal hali kötü olan insan zaten argo kullanır iyi normal insan argo kullanmaz mahalle agzıyla konuşmaz.. yer yer küfürlü konuşmalar kendilerini yer yer maskelemedikleri anlamına gelirde gelir :)) doğal ve açık sözlü olup telefuzuna ve diksiyonuna dikkat eden insan asla köyü söz kullanmıyan degilde zaten normalde de kullanmıyan insan miss gibi insandır..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Tabi ki doğallık küfür etmek, argo konuşmak değildir.. Kadının doğasında zarafet ve şıklık vardır.. Kibar ve kötü söz kullanmayan kadınlar her zaman gerçek doğallık sahibi olanlardır.. Diğerleri erkekten bozma..

0|0
    0|0
  • ben hiç bir zaman rahatsız olmadım hatta bana daha samimi gelir evinde şiveli konuşan ya da argo konuşan bir hatun un yanımda salon kadını takliti yapması bana sıcak gelmiyor yani işin aslı neyse o olmalı kibarsa kibar argoy sa argo

0|0
    0|0
  • selam arkadaşım dogalıkta öyle kelimeler yok yanlış telafuz ediyorsunuz dogal insan argo konuşmaz asla küfürlüde konuşmaz benim bildigim insanız hata yaparız ama özürüde dilemeliyiz bence

0|0
    0|0
  • aynen öyle. karşındaki ister bayan ister erkek olsun kim olursa olsun saygılı olmak lazım bu insana verdiğin değeri gösterir efendilik-hanımefendilik kalitedir

0|0
    0|0
  • Nasi konusursa konussun samimiyet yoksaa. Benim için önemi yok. .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• neden itici olalım ki... ben içimden geçeni söyler öyle davranırım hiçte rahatsız olan olmadı.

0|0
    0|0
  • Küfür etmiyorum, özellikle argo kullanmam.Tanıdık bir ortamdaysam espri olarak belki.

Bir de bazıları feci kaşınıyor, onlara karşı da en kötü ihtimalle argo.

0|0
    0|0
  • Ben bir kız olarak itici buluyorum argo konuşanları ya da patavarsız olanları, doğallığın bunlarla ilgisi yok

0|0
    0|0
  • ben bir kıza yakıştırmıyorum kimisi gerçekten doğal olduğu için öyle konuşuyor kimiside kendine yekıştırdığını düşündüğü için ama iki türlüde olmuyor yakışmıyor yani.kız dediğin biraz kibar olmalı

0|0
    0|0
Yükleniyor...