Vizesiz 72 ülkeden birine gitmek istiyoruz tavsiyeniz varmı?

babam kardeşim ben 3 kişi güzel bir yaz gezisi yapalım diyoruz, var mı tavsiyeniz güzel bir ülke değiişik olucak

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer yol masrafını önemsemiyorsanız zaman ayırıp Uzak Doğu ve Güneydoğu Asya'yı gezmenizi tavsiye ederim. Kamboçya (online vize), Hong Kong, Singapur, Malezya, Singapur, Endonezya, Tayvan (girişte vize), Kore, Japonya olası ülkeler. Çin ve Vietnam vize istiyor. Tayland'da ise yeni darbe oldu, gitmek istemeyebilirsiniz :)

1|0
    0|0
    • Eğer yakın bir yer arıyorsanız arabayla Gürcistan ve Azerbeycan da iyi bir tercih olabilir. Ek olarak Arnavutluk, Sırbistan, Bosna, Kosova, Karadağ ve Makedonya da vize istemiyor. Sadece o bölgeyi içeren bir Balkan turu da olabilir.

• Güncelleme üzerine: Düzeltmek istedim sadece. Verdiğin listede Filipinler ve Endonezya'yı karıştırmışlar. 15. sıradaki ülke Endonezya olacak :) Ek olarak Filipinler de çok güzel bir ülkedir, tavsiyemdir. Aynı zamanda oldukça ucuz.

Erkekler Ne Diyor 8

• cok guzel yerler var gıdılecek sız nasıl bı tatıl planlıyosunuz denız kum gunes mı? farklı kulturler tarzı sehır hayatımı? benıde alsananıza noluuuurr :D

1|0
    0|0
  • Doğudaki türk ülkelerine gitmek isterdim.

0|0
    0|0
  • Japonya pahalıdır. Arjantin ve filipinler güzel

0|0
    0|0
  • şu vizesiz 72 ülkenin bulunduğu bir liste var mı link verebilir misin? Malezya'yı biliyorum malezya'ya gidebilirsiniz

0|0
    0|0
  • Moskovaya gidin

0|0
    0|0
  • Filipinler iyidir diye biliyorum.

0|0
    0|0
  • Rusya iyidir

0|0
    0|0
  • Batum :)) kumar oynar kıztavlarsınız :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Gürcistan'a git tabiki, aah memleketim bende gidicem inşallah yakın zamanda <3

Doya doya Batum'u gez ^.^

Akşam üzeri Piazza Square'ye git bir cafede otur müzik dinlerken güzel güzel yemeğinizi yersiniz. Aşk Heykeli'nin önüne gidip mutlaka fotoğraf çekilin :) Batum Botanik Bahçesi'ne gidin temiz havada gezin, dolaşın, fotoğraf çekin. Mutlaka Muzukani şarabını tat bu sana tavsiyemdir ^.^ Bir cafeye git ponçiki ye ama içi mutlaka kremalı çikolatalı olsun oof canım çekti :D Son tavsiyemde Hinkal yani Gürcü mantısı yemeden asla dönme ^.^

1|0
    0|0
  • Azerbaycana gelin.

0|0
    0|0
    • Ben çok gelmek istiyorum sen gittin mi? Ne yapmamız lazım.

• Ben azeriyim vizeye felan gerek yok. atla uçağa gel bir çok şirketler var çok ucuza gecersin. en çok turistlerin ilgisini çeken yerler. Guba, Şamahı, Gebele gibi çok güzel yerler var. insanlarımız misafirleri çok sever hele hele türkleri. başımızın üzerinde yeriniz var Şamahılıyım ben çok güzel ailecek tatil yapa bileceğin yerler var.

• tercih edersen Dağıstan listede birinci ola bilir ben burdayım.

• arjantin, uruguay. güney amerika her zaman ilgimi çekmiştir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...