Dünya turuna çıkan var mı?

Karavanla dünya turuna çıkmak istiyorum çıkanlar var mı neler yaşadınız dünya turuna çıkmak için ne kadar bütçe ayırdınız?

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• hayallerimi çalmayınız pls

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Karavan + motorla bunu yapmak hayalim.
    Beni de götür la

0|0
    0|0
  • ben olsam böyle bişi yapmazdım karavanla dünya turu biraz hayalcilik biraz uçarı kaçarı bir iş. kalkışmazdım ama kalkışcaksan cebinde rahat bir 150 binin olmalı bence

0|0
    0|0
  • sanaldan dunya turu yapmıslıgım var sadece

0|0
    0|0
  • afrikanın çılgın nehrinin kıyısına uğramak isterim

0|0
    0|0
  • :D dünya turuna cıkan insanların burada ne işi var yav :D sende öyle bir soru sormusunki :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• yavrucum dünya turu birde karavanlaaa yemînle türkiyeden saglam çıkamazsın polisi ayrı kamyoncusu, yardım severi genci yaşlısı... anladın sen dimî... acı gerçekler...

0|0
    0|0
  • istiyorum ama buna hazırlık aşaması ve altından kalkılması zor ve araştırmak sıkıcı. Gerçi yolda olmaktansa öncesi, yolu düşünmek daha zevklidir belki. Hatta ilk başta düş gereklidir yoksa kuru kuru yola çık bir anlamı da yok. Uzun ihsan efendi gibi rüyalara dalabilseydik güzel olurdu. Arkadaşım sana da kolay gelsin yaparsın umarım

0|0
    0|0
  • Dünya turu için ingilizce ve ispanyolca eğitimimi tamamladıktan ve uygun karavan secimi yaptıkdan sonra bnde düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • 5 kere çıktım şu an 6. dünya turumdayım atlantise doğru yüzmekteyim

0|0
    0|0
  • benimde öyle bir hayalim var :( olurmu bilmem

0|0
    0|0
Yükleniyor...