Atasözleri hakkında bir sorum var...

arkadaşlar bizim atasözlerimizde var mı bilmiyorum (az milliyetçilik yapacağım) ama bazı atasözleri cidden acayip değil mi? hani atasözleri deneme yanılma yoluyla meydana cıkmış. Sakla samanı gelir zamanı gibi. Peki kendi nikimden soracağım bilen bilir Çin atasözünden gelme. bunu da denemişler mi? bunun gibi atasözleri de var denenmiş mi yani? bilgisi olan paylaşsın

Not: Maksat gırgır...

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Açılsa o popoya popo diyebilir miyiz, aslında şair burada kalçaların sıkı ve sert olması gerekliliğine dem vurmuş.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• senin nikinle ilgili olan atasözünün denediğini hiç sanmıyorum ayrıca denemeyede gerek yok acılmayacağı besbelli ama kim söylemişse güzel söylemiş nerden aklına geldiyse :))

1|0
    0|0
    • nuray sen benimkim olduğumu biliyosun sadece sana söylüyorum kim olduğumu ipucu beni kızın evlendirmek istedin penisim kalın sen kim olduğumu biliyosun ;D

• seni ekliyorum nuray hem konuştuğun biri ismim i başlıyor kimse bilmiyor ekliyorum seni yada sen ekle beni ikimizden biri eklesin

Erkekler Ne Diyor 3

• göt çıkmışsa kıspetten arap gelir bağdattan.

1|0
    0|0
  • adamın çinli olduğunu hatırlatsam denenmiş midir acaba diye aklında soru işareti belirir mi :-)

0|0
    0|0
  • totoya giren umbrella not open.

0|0
    0|0
Yükleniyor...