Okuduğunuz kitapların özetini tutar mısınız?

Ben tutarım, derse deftersiz giderim ama kendi kitaplarımı özet geçtiğim defterimi görünce değerli olduğunu anlayayım diye deri kaplı defter almıştım. :)

0|0
13|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• bazı önemli yerlerini tutarım not şeklinde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• hayir okudugum kitaplarin konusunu unutmam. sadece mitin tarihini okurken not alir bahsedilen olaylarin o tarihte gercekten yasanmis olup olmadigini nette aratip kontrol ederim.

0|0
    0|0
  • Eskiden bunu cok yapardim hic bir kitabı icindeki karekterlerini unutmamak icin yazardim hepsini
    ... zamanla yazmaktan yoruldum okumaya dewam dedim..

0|0
    0|0
  • Evet tutarım

0|0
    0|0
  • yazı yazmaktan hoşlanmıyorum..kitap benimse çizer karalar not tutarım ve kitaplığıma yerleştirirm..kitap bana ait değilse ve değerli bir kitap olduğunu düşünüyorsam adını yazar yanınada tek cümleyle önemini belirtirim

0|0
    0|0
  • Hayir tutmam

0|0
    0|0
  • tutmam genelde hangisini sorarlarsa sorsunlar konusunu anlatırım direk :))

0|0
    0|0
  • Tutmam..Gerek duymam.
    Fil hafızası var bende..

0|0
    0|0
  • Özet tutmak için kendimi kasacağım derken kitaptan alacağım zevki alamam

0|0
    0|0
  • HaYIR hıc ozetını çıkardım cunkıu yıllar gecsede her karekterı hatrlıyorum oyle unutmuyorum :)

0|0
    0|0
  • Zihnimde

0|0
    0|0
  • Tutmam. Okuduğum - abartısız- her kitap aklımda kalır.

0|0
    0|0
    • Ben, yarın öbür gün müşkül düşüp, kitap alamaz isem, dönüp "hangisini okuyayım" derdinden kurtulmak için tutuyorum, kitap kapaklarındaki açıklamalar yetersiz, ben olacağım yazan, ben... :)

• Mutlusun bakıyorum :)

• ...palyaço gülümsemesi... ;)

• Lise zamanında tutardım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• yok tutmam

ilkokulda tutup hocaya veriyoduk bi. yoksa okuduğumu şeyi tekrar yazmak sıkıcı geliyo bana.

0|0
    0|0
    • Neden sıkıcı gelsin ki, yarın bir gün dönüp, "hmm, hatrımda kalmamış ama, güzel kitapmış" diyebilecekken... :)

• kitabın ismini duyduğumda hatırlarım genelde ya. zaten kitaplar bende duruyor. kimseye vermem. ondan bir gün unutursam kitabı elime alır incelerim:D

• Nasıl isterseniz... :)

• Kitap okumuyorum

0|0
    0|0
  • Özet geç pç

0|0
    1|0
Yükleniyor...