Bu resimlerden hangisi güzel? Dövme yaptırmayı düşünüyorum.?

0|0
12|27

En İyi Kız Görüşü

• bu bir semboldür haberin var dimi? yani kalıcı yaptıracaksan anlamını bilmelisin ve etrafta bunu satanistlerin *sözde* işaretiyle karıştıranlar çıkacaktır buna göre değerlendirileceksin ona göre karar ver tipine göre değil

0|0
    0|0
    • aynen katılıyorum bu bir sembol ve ömür boyu vücüdunda taşıyacak.

• Bu da çok tatlıymış. Çok teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 27

• Hayatının sonuna kadar vücudunda taşıyacağın bir dövme için insanlardan fikir alman doğru değil. Senin için özel bir anlamı olmalı ille yaptıracaksan.

1|0
    0|0
  • hiç biri.

0|0
    0|0
  • illa çember olacak diyosun yani :)

0|0
    0|0
  • dinin yahudiyse 1. numarayı yaptır ama müslümansanki dövme müslümanlığa uymaz masonluk işareti ilüminatinin işaretini bedenine kazımış olursun.bence hiç birini yapma...

0|0
    1|0
  • Hiçbiri hoşuma gitmedi ama içlerinden tercih etmek durumunda kalsam sonuncu derdim.

0|0
    0|0
  • Başka bir alternatif yok mu? İlla Davud yıldızı mı?

0|0
    0|0
  • bence daha farklı bişey bul, ama illede yaptırıcam diyorsan 4 numara fena değil, bir de nerene yaptıracan oda önemli, bence en güzel bel boşluğuna yaptırılan dövmeler

0|0
    0|0
  • 1.yi yaptır ayin yaparken lazım olursun sen portatif pentagram asdhgfashdfasd

0|0
    0|0
  • nereden yaptıracaksın? Anlamlarını biliyormusun?

0|0
    0|0
    • yaptıracağım yeri araştırıyorum. anlamı doğa dengesi ve uyumu

• en güzeli 4. , anlamı ne bu işaretin merak ettim?

0|0
    0|0
    • Doğaya saygı, doğanın bütünlüğü ilkesi. Su, Hava, Ateş, Toprak ve Ruh her bir ucu oluşturuyor.

• ilerde toplum arasında sorun yaşayabilirsin

0|0
    0|0
  • 2.olan

0|0
    0|0
  • Illaki biri olacaksa 4 :))

0|0
    0|0
  • Nerene yaptıracağına bağlı..

0|0
    0|0
  • hiçbiri..

0|0
    0|0
  • Bu ilk ikisi guzel ilk daha guzel gibi

0|0
    0|0
  • bayrak yaptırsan daha iyi

0|0
    0|0
  • Fazla basit

0|0
    0|0
  • en berbat olanı 1 ve 3. en güzeli 4 :)

0|0
    0|0
  • Siyonist bu , cevap yazmayın

0|0
    0|0
  • ben hiçbirini beğenmedim :D

0|0
    0|0
  • Bunlar pentegram şeytani bir simgedir büyük ihtimalle biliyosun ama gene de bir söyliyim dedim

0|0
    1|0
    • ne şeytanı kafan mı iyi bu pagan sembolüdür paganlıkta şeytan yoktur dikkat edersen sözde satanistlerin yıldızı ters kullandığını görürsün bilip bilmeden yargılamayın sembolleri

• Evrensel olarak birlik ve sonsuzluk anlamına gelir. kısmını doğru söylemişsin. şeytanı anımsatması, şeytanla aynı anlama gelmez. önemli olan benim ne niyetle yaptırdığımdır. Ters ve düz olması fark eder, ters pentegram genelde satanistler tarafından kullanılır. Satanist olan/olmayan gruplarda da cadıların ritüellerinde düz olan düşük seviyede enerji gerektiren, tersi de yüksek enerji gerektiren ritüellerde kullanılır. Ama benim amacım farklı.

• Bak bence yaptırma düşünsene sana her bakan şeytanı illaki anımsayacak tavsiyem bu yönde illa yaptıracaksan bileğine küçük bişeyler yazdır bayanlara en çok o tür küçük sevimli şeyler yakışıyo sen bilirsin sen genede tabi

• yahudi misin?

0|0
    1|1
    • hayır.

• Ben zaten bunu yapıyorum. Kendi içimdeki öz enerjiye dua ediyorum. Neyse vaktinizi aldım teşekkür ederim.

• dedim ya gerçekten inandığın gibi bir ilah yok ise yalnızca boşuna dilini yormuş olursun. ama gerçekten benim dediğim gibi bir ilah var ise ki var. o sana yardım eder. kalbin tatmin olur..yinede herşey senin tercihin..

• neden yıldız?

0|0
    0|0
    • doğa dengesinin ve uyumunun sembolü

• arkadaş boşver yapma peygamber bedduası var , hem bence en güzeli doğallık Ne güzelsin
    birde zaten Pentegram yani

0|0
    0|0
  • musevi'misin

0|0
    0|0
    • Hayır onlarınki altı köşeli yıldız.

• sonuncu dövme olarak güzel durur.

diğerlerini pilot kalemle çizsende olur :)

0|0
    0|0
    • Ben de sonuncuyu düşündüm :)

Kızlar Ne Diyor 11

Yükleniyor...