Kapat

Game Of Thrones'a başlamalı mıyım? İlk bölümünü izlemiş arkadaşım çok sıkıcı diyor. Sürükleyici mi yoksa zaman kaybı mı?

Konusu ne, nedir ne değildir bilen var mı :) Ya da önerebileceğiniz başka bir dizi varsa yazın :)

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 10

• Game of thrones en kapsamlı dizi 5 ülkede cekiliyordu sanırım ilk baslarda oldukca duragan. Ama olay bir yerde patlak veriyor ve savaslar baslıyor varisler savasıyor vs. oldukca güzel bir dizi film tadında :) Kitabını okumanı da tavsiye ederim en son 5. kitabı cıkmıstı sanırım her kitap 2. ciltten olusmakta ama güzel tavsiye ederim :)

0|0
    0|0
  • hahaha sen ne diyosun ya?

ben kefili olmak istiyorum GOT'un.
    başla lütfen. ben gün sayıyorum yeni bölümün çıkması için. son bölüm çook şahane bitti çok heyecanlıyım.

başla ve gelişmeleri konuşalım
    ben burdayım.

0|0
    0|0
  • Şu anda dünyanın en çok izlenen dizisidir..İmdb puanınada bakarsan anlarsın..bi kaç bölüm alışma evresi geleblr ama sonra çok sever bağlanırsın..tabi bu arada tarihi savaş filmlerdnden hiç hoşlanmıyorsan bulaşma

0|0
    0|0
  • Güzel bir dizi ama çok büyük beklentin olmasın herkeste aynı etkiyi yaratmıyo çünkü. Oyunculuklar falan çok iyide senariste (Kitabın yazarına) Çok küfredebilirsin. Game of thrones'u sordun ama söylemeden geçemicem, The Walking Dead GOT'a bin basar.

0|0
    0|0
  • hayatında yaptıgın en dogru seylerden bırısı olur emın ol...sorasında bana yazarsın tesekkurlerınıı:))

0|0
    0|0
  • game of thronesun zaman kaybı olabileceğini düşünmek hakarettir o diziye direkt başla beklemen hata ilk bölümünü şu an hatırlamıyorum ama genelde diziler ilk bölümlerde sıkıcı olur zaten karakterleri tanıtmakla geçer

0|0
    0|0
  • Sıkıcı diyenin gözlerin den şüphe ederim ^^

0|0
    0|0
  • imdb 9.4 dostum bu kadar insan yanılıyor olamayız :D

0|0
    0|0
  • onu diyen arkadaşın. aparmatmanın 4 katından kafa üstü atlasın o derece :)

0|0
    0|0
  • izliye bileceğin en mükenmel dizi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 20 yaşından küçüksen izleme. Anlamıyorsunuz sonra, sorup duruyorsunuz.

0|0
    0|0
  • Hiç sıkıcı değil, ilk başlarda çok karakter olduğu için tam kavrayamiyosun olayları falan ama alisinca sorun yok

0|0
    0|0
  • durduğun kabahat. niler olucak sonra niler :P

0|0
    0|0
  • İyi güzelde çok ağırdan alınıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...