Sevgilinizle İstanbul'da olsanız nereye giderdiniz ?

Arkadaşlar bu soru istanbuldaki arkadaşlarıma gelsin yada istanbula gelenlere erkek arkadaşınızla hangi mekanlara gidersiniz yer verebilirmisiz yada mekan adı ?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• bugun birisine daha tavsiye vermiştim boyle aynılarını oneririm.

taksim cihangirde kafika ya gidip film izleyin. özel şık odaları var. hem film hem lezzetli yemek eşliginde romantik vakit geçirebilirsiniz. onceden rezervasyon yaptırın

üsküdar da fethi paşa korusunu onerebilirim, çok güzeldr. yemyeşil tertemiz havası ve sessiz huzurlu yemek yerler, çay bahcesi ile güzel vakit geçirirsiniz, deniz manzarası da cabası

bebek starbucks a çok giderim, sevdigim mekanlardan birisi. ortakoyde ortakoy kahvesini onerebilirim. gitmişken kesin merengiç kahvesi de için

maltepe sureyyeplajında şato cafeyi öneririm, ozellikle buranın waffle ını ve sac kavurmasını kesin deneyin

caddebostan sahile gidin, yazın harika orası. migrostan filan ufa tefek yicek içicek de alır oda bir agacın altına oturur sohbet eder ufak bir piknik yapabilirsiniz

haftasonu adalara gidin ve bisiklet kiralayıp gezin

bir sürü şey gelior aklıma ama ozellikle deniz kenarı ve ferah yerler onermeye calıstım. taksim bogucu olabiliyor yazın.

1|0
    0|0
    • çok saol tomrukk güzel mekanlar tavsiyelerini kesinlikle en yakın zamanda gidicem :D

• :) rica ederim, kafika yı şiddetle oneririm, ne aşklar romantizmin nirvanasına çıkmıştır orda. güzel bir konsept de yaratabilirsin. mumlar gül yaprakları, loş ışık. .. öküzü baglasan romantizme baglar orda :)

Erkekler Ne Diyor 9

• Maltepe de süreyyaplajında Şato'da WAFFLE..mutlaka deneyinnn...

Romantik bi akşam yemeğinden sonra müzikle coşmak için İstiklal cad. Mısır apt. terasında olan 360 denemeye değer..

1|0
    0|0
  • ah o eski istanbul günleri

0|0
    0|0
  • kireçburnu

0|0
    0|0
  • taksim / the house cafe ... ikinci seçenek büyükada , tepede bulunan -yücel restaurant-.

0|0
    0|0
  • ...

Feriye Lokantası / Çırağan

0|0
    0|0
  • TT Arenaya giderdim :D de artık sevgilim yok .

0|0
    0|0
  • Benim eve.

0|0
    0|0
  • bende machine dicem o zaman :)

0|0
    0|0
  • istanbulda olsaydık kesin taksime giderdik

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4