Kurban bayramında Müslümanlara hayvan kesiyorsunuz diye yırtınanlara; yılbaşında kestikleri Hindi'nin ne olduğunu sormak istiyorum?

Kurban bayramında Müslümanlara hayvan kesiyorsunuz diye yırtınanlara; yılbaşında kestikleri Hindi'nin ne olduğunu sormak istiyorum. bu konudaki düşünceleriniz neler?

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Ya onlar boş insanlar yedikleri etler tarladan mı çıkıyor hadi et yemiyorsun sebzede mi yemiyorsun o zaman hiç bir şey yemiyeceksin. Cenab-ı Hak her şey ınsanoğlu için yaratmış yiyin için ama israf etmeyin diyor bunlar ALLAH (c.c) helal kıldıklari şeyleri hram kılma peşinde lafta onlar.

0|1
    0|0
  • biri forvet biri defansif orta saha.kıyaslayamazsın

0|0
    0|0
  • onlara kalsa hayvan hakkı bile var bir hayvanı çitin içine atsan hayvanın özgürlüğünü kıstlıyosun die ayağa kalkarlar.ama ortadoğuda bebekler ölür özgünüz der geçerler...

0|0
    0|0
  • Düşünemiyorum, öyleyse yokum...

0|0
    0|0
  • Bir şey kestiğimiz yok. Bu nasıl bayram ki heryer kan...

0|0
    0|1
  • Yürü be kim tutar seni! :))))

0|0
    0|0
  • doğru. hayvanların kaderi bu zaten. fakat eziyet edilmeden düzgün bir şekilde yapılmalı bu iş.

0|1
    0|0
  • Kasaptan aldıkları etler ağaçtan yetişmiyor sonuçta

0|1
    0|0
  • Hindinin ne oldugunu soyluyum hayvan hindi tadi da guzel ha koyun dan. Farkli degisik tad denemis olursun iste sen de ye

0|0
    0|0
  • Hindi de kesmiyorum, hayvan da.
    Oldu mu?

1|0
    0|0
  • Müslümanlığın gereklerine laf atarlar ama kendileri hristiyanlığın adetlerini yaparlar. Bunu noel baba kıyafeti giymelerinden anlıyoruz hindi kesmekten daha büyük kanıt

0|0
    1|0
  • hönkk (:

0|0
    0|0
  • helal olsun diyorum sanaaa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• yilbasinda hindi kesmem kurban bayrami da vahsettir. ayrica fakira fukaraya dagitmak icin kestiginiz hayvanlarin ise yaramaz kismini fakire verip en güzel buldugunuz taraflari derin dondurucuya doldurmaniza ne demeli. kabil soyundansiniz sanirim cogunuz jfdjufcj. amen.

0|0
    0|0
  • Yırtınanlar hristiyan mı?

0|0
    0|0
  • =) onuda bahcede yatışen ot gıbı düşünüyolar bence hındı hayvan deyıl ya onlara gore

1|0
    0|0
  • Vejetaryen birinin bunu demesini anlarım
    Diğerleri muhalefet olmak için yapıyor sadece

0|0
    0|0
Yükleniyor...