Kapat

Ders calisma plani yaptgnz oldu mu nasl plan yapmaliyim yardim edermisiniz ve sabahlari uyanamiyorum yataktan kalkamiyorum ne onerirsiniz?

Ders calisma plani yaptgnz oldu mu nasl plan yapmaliyim yardim edermisiniz ve sabahlari uyanamiyorum yataktan kalkamiyorum ne onerirsiniz

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ben yaptım 1 ay dır uyguluyorum güzel gidiyor.Sanada tavsiye ederim anlatayım :

Günde 2 saat çalışıyorum. Ama gerçekten 2 saat çalışıyorum. Kronometre tutuyorum.Hani çalışırken aklına birşey gelir onu düşünürsün veya dersten koparsın bir şekilde öyle zamanlarda kronometreyi durduruyorum. Mola verdiğim zaman durduruyrum. 2 saati geçincede çalışmayı bırakıyorum.

Birde odama bir kağıt astım.Puan sistemli çalışıyorum. Mesela bugün 3 saat çalıştıysam 1 puan kazanıyorum ve başka bir gün 1 saat ders çalışma hakkı kazanıyorum. Veya bugün hiç çalışmadıysam 2 puan kaybediyorum ve başka bir gün fazladan çalışarak bunu telafi ediyorum.

Haftanın bir günü dinlenme günüm.Ders çalışmıyorum.

2 saat az değilmi dersen.Süre sana kalmış.Benim vaktim bol sınava seneye tekrar gireceğim bu sene çok geç başladım çalışmaya. Ağırdan ama emin adımlarla gidiyorum.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

• Hıc yapmadım genelde calısmıyorum kanks :)

0|0
    0|0
  • plana gerek yok saldırıcan derslere

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ewt ygs zamanı yaptım faydasını görüdm lys ye başladığımda da yaptım uyguladm iyi gidiyordu ama zamnla araya başka şeyler girdi ve bıraktım şimdi hzlı hızlı yetiştirmme peşindeyimn

0|0
    0|0
    • Ne kdr sure uyabldn programa bana mesela haftalk progrmni ornek vereblrmsn mesela sabah 9 tarih 1.dunya savasi vs gbi

• ben ygs zamanı 4 aya yakın uydum bu programa günde 3 ders 3 konu bitrdim sonra zaten konular azaldıkça ders sayılarıda azaldı günde bitaneye kadar düştüm yani konularım bitiği için bana sen çalışacağın dersleri ve her dersten kaçttane konu var onları yolla ben sana program hazırlayayım

• ayarım yok 12 saat bile çalıştığım oluyor bir günde

0|0
    0|0
Yükleniyor...