Sevgilimin doğum günü pastasına fotoğraf koyduracağım ama değişik bir şey istiyorum. Yardımcı olur musunuz?

1 ay sonra sevgilimin doğum günü var ve ben doğum günü pastasına fotoğraf koyduracam ama değişik birşey olsun istyrm. içinde ikimizin ya da sadece onun bulunduğu bir foto olsun ama photoshop yapacam resimde çok farklı şeyler söyleyebilirsiniz düzenleyebilirim ama gzl birşey olsun. ayrıca ona göre bir yazı düşünebilirsenz sevnrm. 1.5 senedr çıkıyrz bu arada. ayrıca hediye konusunda da yardımcı olursanz çok sevinirimmmm :)

Güncellemeler:
bu arada bu soru yanlış katagoride oldu aşk katagorisine taşıyabilir misiniz arkadaşlar

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• 1,5 yıl boyunca beraber sahip olduğunuz fotolardan bi albüm oluştur..her fotonun altına kendi yorumlarını ekle..o aznki duygularını falan yaz..hatta profesyonel bi çalışma yapabilirsin matbaalarla..ilk tanıştığınız günden itibaren unutulmaz anları yazabilirsin..ama pastaya fotoğrraf fikri çok sıradan..

0|0
    0|0
    • çok sıradan ama daha çok kavgalarımız akılda kalıo :) onları yazsam olmaz mı:)

• o zaman şimdiden kolay gelsin sana ;)

• teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 5

• merhaba. pastanın üzerine ikinizinde fotoğrafını koy ve ikinizinde anısının geçtiği güzel bi yeri arkasına koy bence daha güzel olur hediye konusuna gelince de onun en sevdiği şey üzerinde yoğunlaş ve ona göre güzeel bir hediye mutlaka bulursun ve hediyenin maddi hiç bir değeri yoktur...

0|0
    0|0
    • onun sevdiği şeyleri aldım şı ana kadar. o yüzden emin olamadm. o foto olayını kendisi yapmştı aynısını yapmak istemiyrm

• hmm... o zaman içinden ne geliyorsa onu al...daha fazla yardımcı olamıyacam

• teşekkür ediyorum :)

• böyle şeylere gerek yok cidden gerek yok. bak işte ne şanslı onu seviyorsun bu yeter ya.. bunu ancak sevgisine karşılık bulamayanlar anlar . bulmuş ta bunuyor mu . senin onu sevmen yeter de artar aşırıya kaçma.

0|0
    0|0
  • 1,5 seneyi 15 olarak gördüm önce..bir düşündüm boş boş..ikinci şok bu soru sahibi kim diye baktım.melis87.senden böyle bir soru ummazdım.

ben böyle davranışlara önem vermiyorum.jest olarak da görmüyorum..belki biraz odun olduğumdan..ama eminim benim gibi düşünen erkek sayısı çoktur..

photoshop ile ilgilenmen ne güzel..

0|0
    0|0
    • şu ana kadar çok gzl bir sürprz yapmadım her seferinde çok gzl şeyler yapmaya çalşyr çabalıyor. bende onun için çabalamak istyrm. bunun neresi yanlış :)

• yanlış demedim.zaten haddim değil..kararı sen vereceksin..belki hiç böyle hediye almadığım için kıskançlık yapıyorumdur:)

• yok ya estağfurullah :) bende zaten ilk defa bir insan için bu kadar şey yapamk için çabalıyrm

• bi foto çektirelim beraber sana süpriz yapıcam dersin . sonra dogum gununde o fotoyu yapıstırırsın pastaya. şaşırır :)

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşının özelliklerini bilmiyoruz ki onlardan bahsetsen ne sever ne eder benim kız arkadaşım bana diablo 3 oyununu alsa ben daha çok mutlu olurum

0|0
    0|0
    • böyle ihtiyacı olduğunu düşündüğm hiçbrşey yok işte sorunda burda zaten

Kızlar Ne Diyor 2

• link

link link

fotoğraflı pastalar azıcık klasikleşti

0|0
    0|0
    • evet klasikleşti ama daha ii bir fikrin var mı :) ben bulamadm

• yani zaten başka türlüsünün şu an için düşünemyrm sevgili döneminde başka birşey olmaz herhalde

• hım teşekkür düşünebilirm :)

• photoshop işini içine sndiremezsen bende halledebilirim. Kolay gelsin bu arada iyi fikir:)

0|0
    0|0
    • teşekkür ediyorum halledermde ne yapacağıma bi karar verebilsem :)

• eğlenceli olur ozaman yap bence:) Allah ayırmasın bu arada

• teşekkür ediyorum :)

Yükleniyor...