Evde piyano ögrenmek isteyenler icin?

Evde iyi bir piyanom var ve kendi basima ögrenmek istiyorum müzik okuluna gidiyorum 3 yildir ama gitar dersi icin piyanoyuda evde tek basima ögrenmek istiyorum. You Tube ta Baktim tutorial videolari baktim hepsi cok hizli Yeni basliyanlara göre pek iyi ve kaliteli videolar ve siteler bulamadim. Sizin bildiginiz acemilere uygun siteler ve videolar (ücretsiz olursa daha iyi olur) var mi?

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Piyano Çalmanın En iyi yolu kesinlikle bir hoca ile yüz yüze ögretmen rehberliği olmasıdır, Evde kendi kendine piyano ögrenme programları ile algılarınız ve piyano ile ilgili alışkanlıklarınız olumsuz gelişebilir, Ve bunun farkına bile varamazsınız inanın !

0|0
    0|0
  • bence dünyanın en zor enstrümanı piyano ve bunu öğrenmek için akort bilgin çok iyi olması lazım..notalara tamamen hakim olmak lazım..zaten sende o yetenek muhakkak var ki evine milyarlarca lira değerindeki piyanoyu almışsın güle güle kullan kardeşim..

0|0
    1|0
    • Milyonlarcada degil abartmayalim yaklasik 3000 tl diyelim ya kimsenim bilgesi yok Video öneriizi olan yazsin istemistim

• Ya hangi kursa gittigine bagli bak cok karamsarsin böyle olursan tabi hic bisey istedigin gibi gitmez olumlu düsün olumlu olsun

• çok haklısın..artık olumlu düşüncem..

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...