Kitaplar ve Kitap okumanın değeri sizlere göre nedir?

Kitaplar olmasaydı ne olurdu kitap okumanın değeri sizlerin gözünde nelerdir ?

Güncellemeler:

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• Odamda beni kitaplarım bekler. Bu yegane tesellidir. Her eşyasını ayrı ayrı ve gayet iyi tanıdığım bu odada yalnız onlar her zaman için yeni bir koku taşırlar. Her zaman söyleyecek birçok lafları vardır. :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• olmazsa olmazım.. ne olursa olsun sınavlarım düğün telaşı yolculuk o şu bu hiçbiri dinlemem kitabımı okurum :))

0|1
    0|0
  • Bazen sıkıyor beni kitap okumak. Ama bazen öyle dalıyorum ki, yediğim yemekten alamıyorum o kitaptan aldığım tadı.

0|1
    0|0
  • Boş zamanlarımda kitap okumak yerine kendime kitap okumak için zaman yaratıyorum. Hayatımın büyük bir parçası kitaplar.

0|0
    0|0
  • hayata bakış açımı değiştiriyorlar

0|1
    0|1
  • Kitap demek dünya demek sadece kitap okuyarak dünyayı dolaşıp yeni insanlar tanımak mümkün :)

0|0
    0|0
  • daha az yolculuk yapmış olurduk

0|0
    0|0
  • kitaplar olmasaydı boş zamanlarımda napardım bilmiyorum. kısacası önemliler:))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bukowski profilini görünce sevindim, çok sevdiğim bir adamdır. Kitaplar muhteşemdir ama her usta kendi enstürmanını parçalamak zorundadır. kitap duyarlılığı fark edip kitaplardan kurtulmak içindir. Sanat için bu böyle değil tabi ama benim için böyle.

0|0
    0|0
  • kitap okuduğum anlar,çalan telefondan,kapıyı tıklatıp meyve tabağı uzatanlardan,metroda yer vermek zorunda olduğum hamile kadından,annemin başının etini yiyerek yaptırdığım yaprak sarmasından vs.vs. nefret ettiğim anlardır.

0|0
    0|0
  • Zamanda yolculuk gibidir

0|0
    0|0
  • farklı yaşamlar duygular yaşamanın hissedebilmenin yegane yollarından biridir arkadaşlar yeri geldiğinde bir katilin iç dünyasını bile yaşamanın başka bir yolu varmı

0|0
    0|0
  • Kitaplar olmasaydı ben, ben olmazdı.

0|0
    0|0
  • kitap okumak iyidir insana kültür seviye katar bana göre

0|0
    0|0
  • Kitap okumak anlatılmaz, yaşanır,

0|0
    0|0
Yükleniyor...