En son hangi yalanla kim tarafından kandırıldın?

farkettiğinde yaralandığın kırıldığın hiç beklemediğin kişilerce kandırılmak rezalet bir durum olsada sıkça başımıza geliyo...

0|0
8|6

En İyi Erkek Görüşü

• sevgilime mesaj atıp nerde oldugunu sordumda onu bir erkekle cafede otururken gordugum an ondan gelen cevaptı ( evde annemle temizlik yapıyoruz aşkım temizlik bitince yazarım) :( :@

0|0
    0|0
    • cevap ne yazdın?
      ben kenarları iyi fırçala yazardım.üzme anneni tatlım.o fincana dikkat et kırılmasın...sonra yesin dursun kendini:))

• devam ettim ilişkiye :D bikere yapıp ayrıldım

• helal:)) hakedene verceksin muhtar:))

Kızlar Ne Diyor 8

• sevgilim çok içiyordu kızıyorum diyede yalan söylüyordu :/

0|1
    0|0
    • farketmezki yüzünden gözünden anlaşılır

• yani yanımda olmadıgı zamanda da tl de konuşmasından anlaşılıyordu ayrıldık zaten problem yok ne olursa olsun yalan söylemesi gerekiyor

• En son sevgilim arayıp olmuyor mola verelim gibilerin bir şey demisti sonra ayrıldık ve beni istemedigini öğrendim ışte mola falan hikayeymis herkes yalan dolan aq...

0|0
    0|0
    • ama o yalan değilki.kibarcası...sen anlamamışsan demek

• Valla şu an gelmek istedigim noktadasiniz çünkü insan sarrafi olmuşsunuz abicim helal:D öyle yapcam siz merak etmeyin :')

• senin gibiler için izler bıraktım küçük küçük:)) takip et:)))

• Hatırlamıyorum

0|0
    0|0
  • beni leylek ler getirmiş

0|1
    0|0
  • o kadar detaya inmek istemiyorum.ama yalanını yakaladıgım kişiye olan güvenim ve verdiğim deger sıfıra iniyor.anladım ki yalana tahammülüm yok

0|0
    0|0
  • buraya yazmayı çok isterdim ama
    rencide etmek istemiyorum görebilir.
    son zamanların en absürd yalanıydı yoksa benim için :D

0|0
    0|0
  • Hatırlamıyorum şu an.

0|0
    0|0
  • Kaypak mahlukatları hayatıma dahil etmiyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Başbakan'ın her konuşmasında kandırılmaya çalışıldığımdan kıllanıyorum.

0|1
    0|0
    • azalarak bitmeseler mi artık? at gaytası reziller...
      (muhtemelen eniyi cevap olcak)

• "Olm sende tip var ben sana kız bulurum." Yalanıyla birkaç arkadaşım tarafından kandırıldım. :D

0|1
    0|0
    • o tam yalan gibi diil:)))

• senin alınganlığın...bence iyilik yapmışlar...bak sabriyide iyi topçusun diye kandırdılar ama hala oynuyo.dağa taşa vurmasını bile sevio artık insanlar

• :D eyvallah :)

• Yalanla giden aydınlıkları tanır.

0|0
    0|0
    • Hayatını kurmuşsun yalanlar üstüne, dünyada dönmüş senin üstüne üstüne.

• Ders çalışıyorum diye kendimi kendimlen kandırıyorum ve pişman olacağıma öyle iyi biliyorum ki

0|0
    0|0
    • hangi eğitim sisteminin hangi dersini çalışcaksın allasen...boşversene hepsi hikaye...saçma sapan bintane anlaşma maddesi ezberlettiler.ama doğru düzgün tarih öğretmediler mesela.sonra iklimleri ezberlettiler dağları ovaları...hangisini yerinde gidip gösterdiler? ben akdeniz iklimi makiyi vs ezberledim.on sene sonra gelip gördüm öyle şaşırmıştımki...

• en son sevdiğim kızın sayısız yalanlarını yakaladım.

0|0
    0|0
    • soru genel değilki ama...işte o sayısız yalandan bikaçını soruyorum zaten.nedir o yakaladıkların

• rehberlik bana göre değil:)) ets tur denedim ama kölelik bile değil daha aşağı kademe:)) 24 saat tel açık olcak hep dert tasa dinle.izin yok cart curt:)) allah korusun bidaha olmam:)) resepsiyon rutin iş...sen bellboy ol bir sezon çalış ev araba al:))

• evet yıllarca çalıştım o halde pis bir iş

Yükleniyor...