Metal müzik dinleyen var mi içinizde?

Merhaba millet içinizde metal müzik dinleyenleriniz var mi varsa en sevdiğiniz grup hangisi :)

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• DİO, anthrax, megadeth, manowar, amon amarth, slayer.pantera, venom,
    judas priest, black sabbath, metallica, iron maiden, motörhead, ac-dc, rammstein, Exodus, sepultra, machinehead, slipknot, Kiss, death, alice cooper, marliyn manson, deep purple, helloween, kreator, led zappelin, scar the martyr, Pentagram, satyricondestruction, def leppard, van halen...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Dark tranquillity, cradle of filth, kittie

eskiden trash, heavy grupların çoğunu dinlerdim, sonradan extrem gruplar cazip geldi bedense

0|0
    0|0
  • Metallica yı severim.Türk metal deme örnek veremem.Ama onda da metal müzikimsi Hayko Cepkin.

0|0
    0|1
  • rammstain metallica marlyn manson

0|0
    0|0
  • en sevdiğim black sabbath ama slayer, metallica da çok dinlerim

0|0
    0|0
  • Metallica, In Flames, Dark Tranquility, Opeth, Rammstein.
    Liste uzar gider.

0|0
    0|0
  • Black sabbath, metallica..Metalciyim ayrica grubumuz da var

0|0
    0|0
  • once upon a time...

0|0
    0|0
    • herkes yazmış bende yazıyım bari; in flames, haggard favorim hala dinlediğim gruplar, onun haricinde ergenliğimiz iron maiden, scorpion, manowar, falan geçti falan geçti, black ve death metali sevemedim bir türlü mk

• Yazmayı unuttuklarım da var :)

• benimde öyle metal müzikle başladı bass gitar çalmaya başladım la herşey güzel hoş çalmayı öğrendik de metal müzikte geçişler basit geldi, tonları hep g ve d telinde, dedim ben bu işten keyif almıyorum, punk'a döndüm o biraz daha güzeldi bass soloları hoşuma gitti, sonra lanet olsun dedim sanata kimsenin saygısı yok, bıraktım elektronik falan dinliyorum :(

• Mercyful Fate

0|0
    0|0
  • demir eksikliğine iyi geliyor :)

0|0
    0|0
  • Sentenced = Tanrı ötesi yok

0|0
    0|0
  • kulağıma güzel gelen herşeyi dinliyorum

0|0
    0|0