Film önerisi olan var mı +1?

Arkadaşlar film önerilerinize ihtiyacım var nerdeyse izlemediğim film kalmadı bulmakta zorlanıyorum.

türleri

1.gerilim (cin, peri vs)
2.korku (cin, peri vs)
3.psikolojik (açıklama bulamadım:))
4.dram (ağlamalık dediklerinizden)
5.aşk-romantik (farketmez, incir reçeli tadında olabilir)

Şimdiden teşekkürler..

Güncellemeler:
İncir reçeli 2 çıkmışş :( http://www.youtube.com/watch?v=145mRGXcDmw

0|0
8|16

En İyi Kız Görüşü

• The Lovely Bones... izledin mi bilmiyorum ama konusuna bakman yeterli bence direkt izlersin :)

0|1
    0|1
    • Görsellere baktımda konusu nedirr?

• Rica ederim :) bir de buna benzer Bilekkesenler vardı onu izledin mi? efsane

• Onuda izledim ztn öyle filmlerde favorilerim arasında :)

Kızlar Ne Diyor 7

• Ben gerilim-korku izlemiyorum.
    3. Memento, Shining, One flew over the cuckoo's nest (klasiklerdir)
    4. İzlemediysen: Sonbahar (2008 yapımı), Hachiko, Kelebeğin Rüyası, Ben X, Benden bu kadar, İçinde yaşadığım deri.
    5. Ben bunu da izlemiyormuşum ya, aklıma gelmiyor.

1|1
    0|0
    • bunlardan bazılarını izledim güzel filmler önermişsin teşekkürler zaman oldukça açıp açıp izlicem burdakileri :)

• Aaa şimdi farkettim 'Benden Bu Kadar' adlı filmimiz yanlış yere kaymış :) 3 numaraya alalım onu :)

• :))

• gerilim (cin, peri vs) =karadedeler olayı (türk yapımı çok hoş değil ama izledim geriyor)
    2.korku (cin, peri vs)=dehşet sokağı korktum gibi geldi
    3.psikolojik (açıklama bulamadım:))=Sleep Tight izlenilir imdb puanıda iyi gibi
    4.dram (ağlamalık dediklerinizden)=
    5.aşk-romantik= kasımda aşk başkadır sevginin gücü leon
    şimdi benim bu kategorilere koyamadığım tavsiye edilesi filmlerim sevdiğim filmler her çocuk özeldir-başlangıç- trance- 12 years a slave- cennetin rengi

0|1
    0|0
    • Teşekkürler bunlarında bir çoğunu izledim müsait bir zamanda sizinkileride izlerim

• 4 den sonra ımm peki iyi seyirler sana :)

• Sağol :)

• +1 mi yoksa +18 mi :D sorunun başlıgında eksıklık var heralde:D şaka saka ben komedı ızlerım dedıgın tarzda flm sevmıyorum

0|1
    0|0
    • Yok yok eksik yok ama kafana göre takıl :D

• Inception

0|1
    0|0
  • Fanaa.

0|1
    1|0
    • filmmi bu

• işsiz misin zamanın boş mu :D

• Bilgisayarcıyım ve web tasarımcı sayılabilirim serfitika var :D

• Piyanist , beyaz melek , güneşi gördüm, kelebeğin rüyası, güz sancısı

0|1
    0|0
    • piyanist güneşi gördümü izledim diğerlerini izledimmi bilmiyorum biraz eski filmler sanırm hayat güzeldir var birde onu izle oda piyanistle ayrılmaz ikilidir :)

• bence çok güzel :)

• Bencede :)

• Arkadastan Öte :)

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 16

• A beatiful mind: Dahi ve şizofren bir matematik profesörü olan John Nash'in dahilikle delilik arasındaki ince çizgide yaşadığı olayları anlatan süper ötesi bir gerçek hayattan uyarlama filmdir (matematikçi olmayı Kafama iyice yerleştiren filmdir)

Butterfly Efect: 1,2,3: ilk filminde senaryosuyla izleyiciyi koltuğa gömen bir çocuğun büyüyüp hatırlamadığı geçmişe dönerek hatalarını düzeltme çabasını anlatıyor sonunu bir türlü tutturamadıkları na rağmen olağanüstü bir seri.

Death Note 1,2 : 2 dehanın savaşına tanık olucaksınız
    ismi yazılan kişiyi öldürebilen bir defter dahi bir genç in eline geçer ve kötüleri öldürmeye başlar onun peşinde ise dahi dedektif L vardır. ulan ne filmdi be

6.his: Ölüleri görebilen bir çocuk ve ona yardım etmek isteyen bir psikolog (bruce wills)
    sonunda ula nolii diyeceğiniz filmlerden biridir.

oldboy: ovv * bu film varya nevrimi döndürdü benim
    15 yıl boyunca bir odada hapis tutulan bir adam ve intikam üzerine kurulmuş izleye bileceğiniz en iyi film. bir efsane

jumper: uzay-zamanı bükebilen bir genci anlatan süper bir film önceleri süper olarak gördüğü bu güç sonunda başına büyük işler açacaktır.

v for vendetta: bu filmi izlemeyen inci ci yoktur herhalda
    geleceğin ingiltere sinde diktatörlüğe karşı gelen bir anarşistin nasıl toplu bir ayaklanmaya sebeb olduğunu gözlerimizin önüne seriyor.

la habitacion de fermat: çok önemli bir problem için bir odaya gelmiş 5 matematikçinin içlerinden 1 inin diğer 4 üne tuzak kurmasıyla ve onları odaya kilitlemesiyle başlayan ve her bilinmeyen soruda odanın küçülmesiyle yaşanan stresi yaşatıyor bize.
    not:asal sayıları bilmeyen izlemesin

forrest gump: IQ su 75 olan ama sevgisi 1000 olan hayatta gerçekten ne istediğimiz sorgulamamızı sağlayan efsane kişinin hayatını anlatan filmdir. ''zeki değilim ama aşkın ne demek olduğunu biliyorum''

1|1
    0|0
    • inception: -rüya içinde rüya- dahi bir bilinç altı hırsızı son bir iş alır ve bu seferki işi bilgiyi çalmak değildir. bilgiyi bilince yerleştirmektir. bu işi alan Dom (Leonardo DiCaprio) kendini nelerin beklediğini bilmemektedir.

shutter island: yine bir Leonardo DiCaprio'nun oynadığı filmdir. akıl hastanesinin bulundugu adadan kacan cinayet islemis bir hastayı arayan 2 kişinin macerasını anlatılıyor. anlamak için ise 2 kere izlemenizi öneririm

My name is Khan: akli dengesi yerinde olmayan Khan'ın aslında çoğumuzdan daha aklı başında olduğunu anlatan amerikan başkanına ''Benim adımve Khan ben bir terörist değilim'' diyişini anlatan süper film

A.I. Artificial Intelligence: gelecekte yeni dünyada robot bir çocuk olan David'in gerçek bir çocuk olmak ve böylece Annesinin sevgisini kazanacağına inanan bir robot çocuğun hikayesidir beyler burdan söylüyorum bu filmi 7 kere izledim ve 7 sinde de ağladım hayatımda ağladığım tek film

• :D tamamdır kardeşim saygılar :D nasıl istersen :D ama izle yani :EGWEASF

• bak okadar yazmışsınki senin yazıyı bu sayfaya 7. kez geldiğimde görebildim :D

• İzlemediğin varsa izle güzel zaman geçirirsin.

Seri komedi filmleri
    Harold ve Kumar, Felekten bir gece, Vay anam vay, Bitirim ikili, Amerikan pastası, Sosyete polisi, Zor baba

Seri aksiyon bilimkurgu filmleri
    Görevimiz tehlike, Cehennem silahı, Hızlı ve öfkeli, Rambo, Oceans, İskoçyalı, G.I.J, Baba, Cehennem melekleri, Rocky, Taşıyıcı, Taksi, Demir adam, Örümcek adam, Star trek, Fantastik dörtlü, Harry potter, Helboy, Riddick, Sherlock holmes, Matrix, Transformers, Yüzüklerin efendisi, Hulk, X men, XxX, Karayip korsanları, Siyah giyen adamlar, James bond

Tek olarak
    Sihirbazın çırağı, Swat, Soysuzlar çetesi, İnception, Turist, Mr.mrs smith, Wanted, İtalyan işi, Çakal, Driven, Jonah hex, Muhteşem kahramanlar, Çelik yumruklar, Gizemli adaya yolculuk, Gece ve gündüz, Köstebek, Kara şahin düştü, Turuva, Avatar, Ben efsaneyim

0|1
    0|0
    • yanlız bunların bir çoğu benm aradığım türlere uymuyor ztn çoğunu izlemişim :) teşekkürler

• zamana karşı, teksas katliamı, koleksiyoncu serisi, kesinlikle belki , hayat okulu, sadece arkadaş, hayat sana güzel

0|1
    0|0
    • Teşekkürler bunlarında bir çoğunu izledim müsait bir zamanda sizinkileride izlerim zamana karşıda güzeldir :)

• The Lunchbox ( Dram, Romantik )

0|1
    0|0
  • Kardeşim ben sana bir film önereceğim bunu izle korkmamak, gerilmemek elde değil yani sen bu filmi izleyip te korkmadıysan , sen insan değilsin demektir :)) bilmiyorum belki daha önceden izlemişsindir ama ben yine yazıyorum.

The Conjuring

0|1
    0|0
    • izledim hatta bu filmde adamın içindeki cini çıkartıyorlardı sanırım öğretmende işin içindeydi 2 kişilik ekipten birinin içine girmişti cin sonrasında ama üzgünüm korkamadım :D

• Forest gump veya çılgın aptal aşk izle

0|1
    0|0
    • Forest Gump izlemiştim teşekkürler diğerine müsait olduğumda bakıcam :)

• wanted güzel bir aksiyon filmi :)

0|1
    0|0
  • dram da my left foot jim sheridan 1989

0|1
    0|1
    • bir bakıcam müsait bir zamanda inş :) teşekkürler

• izledikten sonraki yorumlarını merak ediyorum ben de herkes film önerisi alıp tüyüşe geçiyorda.

• Yok zamanım olduğunca izliyorum ztn :) tüyüşte değilim :)

• Clued miroles vazgeçilmezimdir, efsanedir. İzlemelisin

0|1
    0|0
  • A serbian izle bence

0|1
    0|0
    • bir sırp filmi çok anlatan arkadaşm oldu izlemiş kadar oldum sağol :)

hem sexi hemde cinayeti bir arada kullanan filmleri sevmem

• aaaa deme öyle dehşet olmuş kurgusu muhteşem.. Yeni dogmuş p*rnosu Miloş Yeni dogmuş

• Bir hikayem var

0|1
    0|0
    • Güzele benziyor yani ismi bakıcam bunada :)

• kaptan amerika kış askeri

0|1
    0|0
    • Teşekkürler müsait bir zamanda sizinkinede bakıcam :)

• Ghajini, hint aksiyon filmi şiddetle izlemeni tavsiye ederim :)

0|1
    0|0
    • Sanırım bunu izlemiştim :)

• ben film seyretmiyorum ama bu saatte romantik film iyi gider wampir mesela :)))

0|1
    0|1
    • vampir olarak alacakaranlık ve bitane daha film vardı eskilerden blade sanırım onlar süperdi

• yeni alacakaranlık güzel ama

• Hunger games 1-2
    Oblivion
    Enders game.
    İnception
    İn time
    Riddick
    Elysium
    Gravity
    District 9
    Limitless
    Thor 1-2
    Prometheus
    Bu filmleri izlemeden kesinlikle ölme

0|0
    0|0
  • amerikan pastası hich school gibi yatak odası komedisi olabilir

0|1
    0|0
    • Ben filmleri uyumak için özenle seçmişim enerji getirecek birşeyler aramıyorum :D

• EVET :) ÇOK GÜZEL BİR FİLM

• Evet hatta ara sıra açar izler ağlarm :)

Yükleniyor...