Senaryoma ekleyecek yeni karakterler kimler olmalıdır?

Gençler senaryo yazıyorum uzun süredir Arkadaşımla yazdığımız bir senaryomuzu yurt dışına sattık yeni senaryomuzda iki yakın erkek arkadaşı konu aldım. ortada gün yüzüne çıkmamış çok başarılı bir yazar var diğer tarafta geceleri taksiye çıkan ve kaza sonucu omurilik zedelenmesi yaşayıp sakat kalan bir insan var. ve birde kazadan arda kalan kim olduğu bilinmeyen hafıza kaybı yaşayan bir genç kız ve kaybolmuş aileler.kafam okadar karışıkki yeni fikirlere ihtiyacım var lütfen aklınıza gelen mantıklı fikriler varsa benimle paylaşın

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

• Benim kafamda dönen senaryoları görsen oscar yollarsın ordan

0|0
    0|0
    • neymiş o senaryolar paylaş ablanla çekinme :)

Erkekler Ne Diyor 9

• Şöyle ki belki haddime değil ancak, kazadan sağ kalan hafızasını yitirmiş insan modeli bir çok yerden tanıdık değil mi? Hani biraz farklı bir hikayesi olması sanki daha iyi olur gibi.

Ama şöyle ki eğer bu kızı kullanacaksanız, sanki taksiye çıkanı bu kızla bir şekilde bağlar ve kıza dair yazacağınız hikayeyi saklı hazineniz olan yazara yazdırabilirsiniz.

Ancak sonda başarısız olmaları daha mutlu ederdi beni. Daha gerçekçi bir final olurdu.

0|0
    1|0
    • arkadaşım başlangıcını daha basit bişey yapmış bende bu kdar çevirdim baada basit geldi bu hikayeler ama nereen nasıl başlayacağını blmiyorm biryerden başlamalı belki siler çok farklı bişi yazmalıyım ne yapmalıyım bilmiyorum kafamda bin tane tilki dönyo :)

• O tilkilerin kuyruklarını bağla ki mecburen br noktaya odaklansınlar. :)

Öyleyse, hikayenin kısmen gelişme bölümü bu?

• bakalım becerbilisem bağlıycam :)

• Beni işe alır mısın?

0|0
    0|0
  • Kaça sattınız kanks :) ashshdhhdf

0|0
    0|0
    • burdan fiyat veremiyoruz :)

• Yaw ne olacak merak ettım mesaj olarak at barı kımseye solemcem kanks :)

• Özelden paylaşacaktım tam da ama şansına mesaj atamadım sana. :)

0|0
    0|0
  • aşk hikayesi mi çıkaracaksın bu konudan

0|0
    0|0
    • Aslında aşkta var ama dramda var biraz istedğim yere çevireilirim daha tam karar vermiş değilim

• rosalinda yı hatırladım birden

0|0
    0|0
  • 2 çocuk bu aynı kıza aşık oldunmuydu bu seneryo satar. bu arada zeki müren de bizi göreeceeh mi?

0|0
    0|0
    • belkide arkadaşlar birbirne ihanet etmeli

• sana yazamıyorum fakat sen yaz istersen

• o kadar mantığımız bassa, biz yazarız senaryoyu yurt dışına satarız, sana niye verelim :D

0|0
    0|0
    • dışarıdan aldığım fikirler çok iyi değişimlere sebep olabiliryor bazen :)

• Hayatımı anlatsam roman olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yurt dışına nasıl sattınız ki?

0|0
    0|0
    • bağlantılarımız var zor değil bunlar zor olan yazmak

• Nasıl yani? :)

• yani hayal dünyan genişse ve kullanamıyorsan ben kullanırım :)

• nasıl sattınız bağlantı nasıl oldu uzun zaman olmuş soru sorulalı ama görüyorsan yaz lütfen :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...