Müptelasıyım dediğiniz bir yabancı dizi var mı?

izlemediğim zamanlar özlüyorum dediğiniz, müptelası olduğunuz bir dizi var mı?

benimkisi How I Met Your Mother

0|0
15|12

En İyi Kız Görüşü

• wealking dead ama sezon finali oldu şimdi Game Of Thrones sıkıcı değil hele son bölümü muhteşemdi bakalım sansa petyr baelish ne olacak :) bitmiş bir dizi lie to me onu izliyorum izlemediysen izle seversin fringe de güzel neyse ben susayım bitmez benim yabancı dizi aşkım

1|0
    0|0
    • Fringe i bitireli 2 sene felan oluyor. Mükemmelin ötesinde bir dizi, zaten Lost'un yapımcısıyla aynı, J.J Abrams'ın dizileri de filmleri de kaçırılmaz

• aynen ya mükemmel bir dizi

Kızlar Ne Diyor 14

• The caries diary, game of thrones, the exes

1|0
    0|0
  • Kurtlar Vadisi Pusu. tek bolumunu bile kacirmadim

1|0
    0|0
  • the wealking dead

2|0
    0|0
    • çok ara veriyor o dizi, o yüzden çok bayıyor ama terminus tan nasıl kurtulcaklar merakla bekliyorum

• çok ara veriyor ne demek, game of thrones ne kdar ara verdi miliyomusun acaba

• game of thrones u da o yüzden bıraktım zaten

• çok severek shameless ı izledim başkada öyle can sıkıntısına

0|0
    0|0
  • game of thrones <3

0|0
    0|0
  • Supernatural sam aşığıyım :(

1|0
    0|0
  • Da Vinci's Demons

1|0
    0|0
  • Supernatural

1|0
    0|0
  • criminal minds

0|0
    0|0
  • Supernatural -.-

0|0
    0|0
  • skins misfits ve nikita

0|0
    0|0
  • Tacir

0|0
    0|0
  • The vampire diaries !!!

0|0
    0|0
  • teen wolf, 2 broke girls, american horror story

0|0
    0|0
    • how i met your mother tarzı istiyorum 2 broke girls o tarzmı?

• tam emin değilim ama ikisinide çok seviyorum. sadece sanırım 2 broke girls de daha cinsel şakalar var ve çok kaliteli değil ama çok seviyorum karekterleri çok iyi :D 20 dakika 2 bölüm izlmeni tavsiye ederim. beğenirsen devam edersin

Erkekler Ne Diyor 12

• TWD var ama sezon aralarından cidden bıktım daha yeni sezon geleli bir iki ay olmuştu, en çok hoşuma giden dizi o.
    Onun dışında şu an izlediğim Lost var, çok eskilerin dizisi biliyorum ama izleme fırsatım olmamıştı şimdi bakıyorum.
    Supernatural ve Family Guy (devam ediyor bölümleri) ' da bitirdiğim diziler arasında.

0|0
    1|0
    • lost benım izlediğim ilk yabancı dizi, kesintisiz her bölümün sonunda "hasiktiir" dedirtiyor ama ilerki sezonlarda çok bozuyor. sen kaçıncı sezondasın?

• onu bitirince Fringe'e başla yapımcıları aynı, ona da bayılırsın:D iyi seyirler

• Teşekkür ederim, biter zaten yakında aklımda bulunsun :)

• TWD, GOT güzel diziler fakat, biraz kafa yorayım izlediğim şeyi 1 hafta düşünüp heyecanlanıyım derseniz, sezo finali oynadı ama Hannibal derim, Black mirror kesilikle izlemeyin, şu an çatlıycam meraktan ve adamlar sezonda 3 bölüm koyuyolar. İnanılmaz bir dizi. Süper ötesi denilesi :)

0|0
    0|0
  • Biteli oldu baya ama Dexter :)

0|0
    0|0
  • CSI izliyorum.

0|0
    0|0
  • hannibal, da vinci's demons

0|0
    1|0
  • OZ vardı bir zamanlar

0|0
    1|0
  • the big bang theory

0|0
    1|0
  • supernatural ve game of thrones

0|0
    1|0
  • Breaking bad !

0|0
    0|0
    • dizinin finali çok saçmaydı heisenberg öldü jesse kaçtı, 80 milyon dolarda yalan oldu

• katılmıyorum daha iyi bir final olamazdı :)

• prison break, keşke izlememiş olsaydım da tekrar izleyebilseydim :) Türk olarka Behzat Ç. :)

0|0
    0|0
    • Prison Break hayatımda izlediğim en iyi ilk 5 dizi arasında, sonunda scofield ın ağlatmışlığı bile vardır

• yapma ya barney de mi eşcinselmiş filmde götürmediği kalmadı :D la millet ne tuhaf ya :D

• sorma :D

• Game Of Thrones

0|0
    1|0
  • Taht oyunları.

0|0
    1|0
Yükleniyor...