Arkadaşlar plak hakkında tavsiye?

plaklara ve classic batı müziğine ilgisi olan ark lar kendime plak almayı düşünüyorum ancak çok zor bulmak tavsiye edeceğiniz plaklar ve siteler var mı acaba? cd olarak maşallah her şey var fakat plak olarak yok =(

0|0
1|4

Erkekler Ne Diyor 3

• Online olarak plakevi sitesinden güzel eserler bulabilirsin.Keza Sıhhıye'de Zafer Çarşısının yanındaki iş hanında müzik eşyaları satan antikacı var.Orada Mozart ve Beethoven'ın plaklarını bulabilirsin.

0|0
    0|0
  • kontra plak :P

0|0
    0|0
  • Antika satan yerlere bak derim. Oralarda çok bulunuyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Vivaldi-Four Seasons ve Tchaikovsky-Swan Lake plaklari var elimde, Almanya'dan almistim gecen yaz ama henuz igne bile degmedi uzerlerine:) Turkce daha cok sevdigim icin kaldi boyle elimde satabilirim istersen sana:)

0|0
    0|0
    • yaa=)) bir umut doğdu=) bulamazsam kesnlikle irtibata geçicem seninle eklerim seni konuşuruz detaylı =))

• Tamamdir:) yurtdisina giden tanidigin olursa onlara soyle bence, eski ama hic kullanilmamis harika plaklar bulunabiliyor. Ben daha fazla almadigim icin cok pismanim. Bir dahaki gidisme artik:)

• amerikada var aslında tanıdığım hatta birkaç haftayada buraya gelecekler.hımm bak bu da güzel oldu yav baya fikir verdin bana sen çok tşkler=) keşke alsaydın bilseydim böle olacağını çıktığmda bende alırdım=/ülkemin nimetleri kısıtlıymış nerden bilecektik=/

Yükleniyor...