Yaşadığınız şehirde ya da başka şehirde kaybolmuş olanınız var mı?

Yaşadığınız şehirde ya da başka şehirde kaybolmuş olanınız var mı?

KizlarSoruyor.com BAY/BAYAN üyeleri arasında acaba yaşadığı şehirde yada turist olarak gittiği yada akraba ziyaretine gittiği başka bir şehirde dağda-kırda-bayırda-anayol yada eve yada otele yakın/uzak mesafede hiç kaybolmuş olanınız varmı.?

Bern 7-10 yaşlarında yaşadığım eyüp ilçesinde eyüp merkez çarşıyı öğrenmeye çalışırken kaybolmuştum.polisler beni bulup karakola götürmüşler beni susturmak için çikolata almışlardı.

• Kayboldum
    67% (4)29% (2)46% (6)Oy Ver
  • Kaybolmadım
    33% (2)71% (5)54% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Yön bulma konusunda hiç sıkıntı çekmedim , çocukluğum da dahil o kadar dolanmama rağmen hiç kaybolmadım ..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• şu an londrada yasiyorum ama eskiden istanbulda yasiodum. 7 yaslarimda istanbulde bir pazarda kaybolmustum, kara carsafli bir kadin geldi elimden tutup annne goturcem demistii:( sonra babam kosup kurtari beni , agliomusum tabi herkezin dikatini cekmisim :(

0|1
    0|0
  • ben hiç kaybolmadım ki öyle bişe olsaydı da bi şekilde birilerine ulaşırdım. hiç olmadı sora sora bulurdum..

0|1
    0|0
  • Fakülteden beri en sevdiğim etkinliktir :)) Bilmediğim Şehirlerde ve kasabalarda kaybolmak .Tavsiye ederim emin olun gittiğiniz yerın kültür ve yaşamını daha ıyı tanımanızı sağlar

0|1
    0|0
  • kaybolmadım :(

0|1
    0|0
  • Ben kayboldum valla geçen sene hem de..

:/ buldular da çikolatayla susmadım :D

0|0
    0|0
  • Kaybolmuşum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Yok daha neler :D Ben kaybolsam bile bi şekilde birine ulaşırdım telefon numaraları ezberimdeydi hepsinin :)

0|1
    0|0
  • bende piknikte kaybolmuştm,6 yaşında falandım.Kayboldum diye halam bana küsmüştü.Allahtan ormanda kaçıran vs. olmadı :D İş yeri düzenlemişti pikniği,beni standa çıkarıp duyuru yapmışlardı,babam gelip almıştı sağolsun

0|0
    0|0
  • kaybolmadım hiç

0|1
    0|0
  • ben küçükken hatırlıyorumda hemen hemen her gittiğim yerde kayboluyordum :D

0|0
    0|0
  • jetskı ıle acıldım acıldım acıldımmm bı bakmısım seyşellerdeyım...

0|0
    0|0
  • Kaybolmadım

0|1
    0|0
Yükleniyor...