Hint Sineması Bollywood Neden Sadece Asyada tanınıyor? Birde Nurgül yeşilçayın olayını çok merak ettim?

hinnt filmlerini severim yanlış anlaşılmasın sakında Hollywooda meydan okuyan tek sinema sektörü hint sineması diyolar.Ama neden asya kıtası dışında çok bilinmiyo? Birde fransız italyan oyuncular felan daa çok tanınıyo gibi.Nurgül yeşilçay bir ara gidicem demiş ama gitmemiş İtalyada bir ajansa kaydolmuş.Ben olsam onun yerinde giderdim herhalde pis olduğundanmı gitmemiştir bu kadın yoksa türkleri kabul felanmı etmemiştir hindistan? merak ettimde bir fikir alayım özellikle bollywoodculardan :)

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• 'Fransız sineması' denilen sinema türü çok farklıdır. Genel kategoride sanat filmi olarak geçerler. Onu bu tür sinemalardan tenzi et. (Ticari amaçlı Fransız sinemalarını kast etmedim. Fransız sineması denince akla gelen sinemayı kast ettim) Sana birde Kore sinemasını tavsiye ederim bir izle biraz araştır. Amerikalıların gözleri devamlı kore sineması üzerindedir. , oradan senaryo oyncu yönetmen senarist devamlı transfer ederler. Hatta güzel filmlerin birebir haklarını alıp kendiliri baştan çekerler. Örnek Old Boy.
    Nurgülün olayını bilmiyorum

0|0
    0|0
    • bollywood dünyaca ünlü diyolar araplar bile yarım yamalak biliyo asya kıtası biliyo bollywood u.Bizim gibiler yani ama sektörleri büyük sanırım sadece.Ya hollywooda gitmek isteyen çokta bollywood pek duymuyorum.Ne bileyim pek hintli dışında göremeyince istemediklerindnemi diye düşündüm ama o pisliğe bir hintliden başkası dayanamıyodurki

• valla çok var da işte dans kabiliyetlerini bilemdiğimden bilemem :D

• :D oda güzelmiş.

Erkekler Ne Diyor 4

• bollywood hakkında yanlış biliyorsun dünya genelinde tanınıyor üstelik dünyanın en büyük sinema sektörü bollywoodtur özellikle son 5 yıldır bollywood filmleri hollywood filmlerine taş çıkartır seviyeye geldi ama şu dans ve müzikten vaz geçemiyorlar ne kadar takip ediyorsun bilemiyorum ama

0|0
    0|0
    • yanlışın var.Biz asyalılar böyle sanıyoruz.:D Bir amerikalı ve avrupalıya shahrukh khanı aamir khanı ya da kajolu sor sana öküzün trene baktıgı gibi bakıyor.Büyüklük oalrak dediğin çektikleri films ayısından dolayı.Yılda 3000 film çekilmesi keşke 1.yapsa ün oalrakta.Artı bu kadar devse bizim salak oyuncular neden avrupaya ve hollywooda kapak atmak için yırtınıyo bir sorabilirmiyim?

• :D yani

• nurgül yeşilçay erotik sahnesi olan bir filmde oynayarak tüm türkiyeye nam saldı şimdi nereye giderse gitsin türk insanı öyle tanır onu :D

0|0
    0|0
  • O halde Aşk Kırmızı filmini izleyin ve Nurgül Yeşilçay'ın neden bu kadar çok sevildiğini anlayın, Yeeeeap! :D

0|0
    0|0
  • Hollywood kazanacagı paraya ortak asla istemez

0|0
    0|0
    • hollywood nerden çıktı ne diyon anlamadım ayrıca

• aishwarya rai gözleri gercekten güzel bir kadın, sende maşallah hint vatandaşları bilmez bildigini

• ilgi :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Abo turkler karismasin şu bollywooda iyi olmus acikcasi zaten dikkat edersen oyincalrinin hepsi hintli azinlik yabanci var ve kisa rollerde...

0|0
    0|0
    • onların istemediğinden değil bence türkiyeden çağırılan bissürü özellikle bayan oyuncu gösterebilirim.Ama bitek meltem cumbul gitmiş oda geir gelmiş.Bizimkilerin gözxü batıda.Pisliğinemi dayanamıyolar ne ya da dans yeteneği gerekiyo dans etmek ilerine glemiyodur.Ama iyi bir türk oyuncu oynaması güzel olurdu

Yükleniyor...