Benim gibi solist, gitarist ve sanata yatkın olan kimler var?

Benim gibi Solist, Gitarist ve sanata yatkın olan kimler var?

Çaldığınız müzk aletleri nelerdir? :)

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• ah ah bir gitar öğrenip de sahilde ayağa düşen, deniz/ateş/hatun 3lemisi arasında klasikleşen abi valla bir bunu öğrendim, bu şarkı da 5 bilemedin 6 dk.sürer elinizi çabuk tutun dedirten ''akdeniz akşamları'nı'' hiç çalamadım. Hatta öyle ki şarkı bitmesin diye remix bile geliştirenler vardır, gıy gıy da gıy gıy... Hep onun için daha çok süslenmek zorunda kaldım, eee bir yerden açığı kapatacaksın arkadaş. Sanata ve sanatçıya saygı :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• teomandan başkası yalan

0|0
    0|0
  • sadece iyi bir dinleyiciyimdir.saza merakım var fakat öğrenmeye vaktim yok.bestem var fakat nota bilmiyorum.

0|0
    0|0
    • Bende nota bilmiyorumki zaten. Öğrenmekte istemem. Kendi başıma öğrendim ve şu an gayet çok güzel çalıyorum. Sana tafsiyem youtubeye gitar dersleri yaz ve izle.. En kolay öğrenme yntemi onlar bnce :)

• teşekkür ederim.

• flüt

1|0
    0|0
  • Yan flüt çalıyorum sesim de fena sayılmaz. Org ve piyano da çalabilirim profesyonel değil ama. Kulak olduğu için birçok müzik aletinde yetenekliyim :)

0|0
    0|0
  • bağlama

0|0
    0|0
  • Elektro gitar

1|0
    0|0
  • ney çalıyorum

0|0
    0|0
  • Gitar çalıyorum.

0|0
    0|0
  • turntable kullanmasını biliyorum.

0|0
    0|0
    • İyimisindir? :)

• armin veya tiesto kadar değil tabiki :)) ama sadece yabancı şarkı dinlediğim için ve clublarda neyin ne zaman yapılacağını bildiğim için kullanmasını bilirim. İyiyim demem ama tanıdığım yerlerde canım isterse küçük bi gösteri yaparım. :))

• Ne güzel :))

• müziği galiba sevmiyorum

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• (3 yıldır ) ney üflerim... :) (3 yıldır) Def vururum... Ve(1 yıldır) gitar ÇaLarım ... Darbukada da iyiyimdir :) :D Favorim kanun ama sanırım geç kaLdım... :(

0|0
    0|0
    • 5 yıldır klasik , elektronik gitar . Sanırm 3 yıldırda piyano saz çalıyorm.. Darbuka ritim kabiliyeti isteyen bir iş .. Ritmim var ama Biraz zor çalıyorm :)

• Hergün geliştiriyorum zaten. Çnkü zevkle yaptığm birşey :) hayatımın tamamı diye bilrm

• Ne mutlu sana :)

• banyoda kendime şarkı söylüyorum okadar.

0|0
    0|0
  • İlkokulda flüt bile düzgün çalamazdım çok hevesim var herhangi bir enstrüman çalmaya ama beceremem diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • Bence dene.. Müzik ne kadar iyi gelir yaşamadan bilemezsin.. Mesela benim ne zamn canım sıkkın olsa gitar çalarm yada piano. Ve inan çok iyi hssederm kndmi.. şiddetle Tafsye ederm

• Kemanı tavsiye ediyor çevrem sana uygun falan diyorlar ama ben sesini pek sevmiyorum. Gitara ilgim var ama onu da çok güzel çalmak istiyorum yani acemi seviyede kalıp bir köşeye atmak istemiyorum :)

• Doruyu sylemek gerekrse benim müzk kulağm oldugu içn notalarla hç br alakm yok herşeyi kendm öğrendm ve gayette profösyönel oldgmu düşünüyorm.. Ama zaman gerekr .. Elbet ilk günler acemi olacaksn ama inan bana bir kaç ay dişini sıkarsan çok güzel sonuçlar çıkarcgna inanıyorm :)

• Gardaşş buldumm seni :DD <3

0|0
    0|0
  • Moda,keman,yan flüt. kurtarıyor mu :)) ?

0|0
    0|0
    • Gtar piyano ve çello da var. Ama amatör diyelim onlar için.

• gitarrr kursuna gidiyorum hail ve egitime:)

0|0
    0|0
    • Eğer bnu zevk alark yapıyorsan nee mutlu sana :)

• halk egitim olcaktı pardon severk yaptıgım bisey oldugu için evet ne mutlu bana

• bak senin solist, gitarist ve sanata yatkın olduğunu öğrendiğimiz iyi oldu şimdiye kadar bunun eksikliğini yaşamışım demekki şuan sitenin tamamlandığını hissettim

0|0
    0|0
Yükleniyor...