"Seven" filmi ve felsefesi üzerine?

Selamünaleyküm hayırlı akşamlar
Sanırım Hollywood'un bir elin parmaklarını geçmeyen derinlikli filmlerindendi
Siz bu film hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

• Brad Pitt ve Morgan Freeman harika oyuncular zaten. Bence 90'ların en iyi gerilim-cinayet filmlerinden bir tanesi. Hatta uzuun bir liste yapılıyorsa 'Tüm Zamanların Gelmiş Geçmiş En İyileri' adı altında o listeye de Se7en girebilir. Yalnız ben abartılmaması gerektiğini düşünüyorum. Bir kere katilin kim olduğu da filmin sonu da başından beri belliydi. Gizli kalsaydı biraz gizem uyandırıp izleyiciyi de canlı tutardı. Bu durumda 'Başyapıt' olarak adlandırmak abartı olur bence.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• çok farklı bir film filmin içinde acaba burada ne olcak bir sürü zihin oyunları var filmde aklını kurcalattırıyor izlesem bir daha izlerim yani

0|0
    0|0
  • Filmi nerdeyse nefessiz izledim, o kadar etkilenmişim ki halen aklımda, çok kaliteli olmuş.

0|0
    0|0
  • güzel filmdi ama bana çok ahım şahım gelmemişti belki the usual suspects filminin çıtayı baya yukarı çekmesiydi benim gözümde

0|0
    0|0
  • SPOiLER!!!

Mükemmel bir film katilede hak verdim ama katilin katiline daha çok hak veriyodum. Çok arada kalınacak bir film

0|0
    0|0
  • hiç izlemedim konusu felan ne

0|0
    0|0
  • Aleykum selam Kevin spacey oyuncu arkadaş diyorum :)

0|0
    0|0
  • en son katilin soylediği o söz belkide ben buyuzden yaratılmısımdır sözu
    kader olayını insanlardan yok etme mantıgında olan bir film

0|0
    0|0
  • Aleyküm selam izlemedim yorum yok.

0|1
    0|0
  • İyi şeyler düşünüyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• se7en yedi ölümcül günah içerikli filmden mi bahsediyorsun..senaryo yaratıcıydı ama filmde özellikle son kısımda bir boşluk tutarsızlık vardı

0|0
    0|0
  • Henüz izlemedim listemde mevcut filmlerden biri.

0|0
    0|0
Yükleniyor...