Köpüklü kahveeeee :) :) :)?

ev yapımı köpüklü sütlü bir kahve içtim nescafe tarzı ismini bilmiyorum ama tadı damadığımda kaldı nasıl yapıldığını bilen var mı?

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Kahve çekirdeğiiii ;Taze kavrulup öğütülen kahve her zaman daha lezzetli olmuştur benim için ;) ve bütün arkadaşlarımada yaparım genelde beğenilirde yani...Çünkü kahve yağları beklemiş kahveye kıyasla çok daha iyi durumda oluyor, Kavurma kısmı biraz zahmetli olduğundan, sadece öğütmekle de yetinebilirsiniz. Basit bir el değirmeni ile kahvenizi çok kısa bir sürede rahatlıkla öğütebilirsiniz;Eğer önceden kavrulup öğütülmüş kahve alacaksanız, iyi bir markanın yeni tarihli ürününü alın. Kahve alırken rutubetli bir kaşık kullanmayın. Kahve kutunuzun ağzını sıkıca kapatın. Uzun süre beklemiş kahve kullanmayın KESİNLİKLEEE, Mutlaka temiz ve soğuk içme suyu kullanın. Musluk suyu kullanırsanız, bu sudaki klor kahvenizin tadını bozacaktırki kaç defa rezil oldugum durum ;) bu standartlar altında yaparsan eger lezzetinden geçilmez inan ;) Afiyet olsunnn ;)

1|0
    0|0
  • galeri.uludagsozluk.com/.../...ilmiyorum_99266.jpg Bu soruyuda sen mı sordun Allah aşkına ınkar etme :D

0|0
    0|0
  • malesef bilmediğim için yardımcı olamıyacağım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...