Bir gün boyu evdesiniz ne yaparsınız?

Evet arkadaşlar sorum şu : bir gün boyu evdesiniz ve dersiniz yok işiniz yok hiçbir meşguliyetiniz yok. Ne yaparsınız? Kendinize nasıl bir hobi, uğraş bulursunuz?

0|0
218

En İyi Erkek Görüşü

• bugünü anlatayım ;
    saat 10:30 da uyandım kahvaltımı yaptım ks ye girdim rastgele soru cevaplarken haxball sorusu gördüm ve oyuna girdim 1 saat kadar orda takıldım.Ardından 2 saat kadar film izledim ve ardından öğle yemeği ve hemen sonra 30 dk kadar ders çalıştım :) şimdi de biraz Fifa oynayacam :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• günboyu evde değilim işteyim

0|0
    0|0
  • uyurum ki ben

0|0
    0|0
  • xper kasarım

0|0
    0|0
  • yemek yapmaya çalışırım :)) kitap okur, müzik dinler, lol oynarım.

0|0
    0|0
  • KSde takılırım olmadı bilgisayarı Plazmaya bağlayıp Battlefield yapıyorum yabancı lavukları öldürmek özellikle İtalyanları ve Rusları öldürmek çok hoşuma gidiyor küfür ediyorlar bende ediyorum fena sarıyor. :D

0|0
    0|0
  • vala kızları bilmemde gün boyu evde olan erkeklerin ne yapacağını tahmin etmek çokta zor değil bence :D

0|0
    0|0
  • uyurdum :)

0|0
    0|0
  • hiç öyle bir zamanım olmadı ama olsa uyurdum herhalde çalışmanın getirdiği hobi = uyumak :D

0|0
    0|0
  • keşke öyle bir günüm olsada evde canım sıkılsa yapacak bir şey bulamamaktan dolayı.

0|0
    0|0
  • Namaz kılarımtv izlerim pcyle oynarım öyle işte.

0|0
    0|0
  • Biz çok zenginiz bir gün boyunca evde oturmayız bebekte 3 5 tur atarız çünkü zenginiz

0|0
    0|0
  • pley steyşın oyna

0|0
    0|0
  • genellikle hep bilgisayarda geçiriyorum zamanımı amilyatımdan sonra kas yapıcam kararımı verdim

0|0
    0|0
  • film izlerim her konuda olabilir :)

0|0
    0|0
  • nette takılırım ne yapım başka:D

0|0
    0|0
  • Pc telefon ve uyku :)

0|0
    0|0
  • ks de takılıyorum mastrubasyon yapıyorum lol oynuyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• film izlerdim. tatlı yapardım. müzik dinlerdim.

0|0
    0|0
  • Uyurum

0|0
    0|0
Yükleniyor...