Leyla ile mecnun tekrar izlemek isteyen kaç kişi var? olayylar olaylarr?

www.change.org/.../eflatun-film-leyla-ile-mecnun-ba%C5%9Fka-bir-kanalda-tekrar-ba%C5%9Flas%C4%B1n
hadi bir destek...belki işe yarar
eminim ismail abimmm mecnun iskender yaviz erdal baggal melül az sakallı dede ak sakallı dede ve diğerlerini özlemişsindir...dizi yeniden başlamasa mı hacı haa? olayylar olayylarr

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Mutlaka gelmeli yeniden..

0|1
    0|0
    • destek...boş geçmeyelim:))

• ekibi toplamasak mı hacı

• Aynı ekip, aynı dizi aynı senaryo ama isim farklı olursa, yani "bir kadın-bir erkek" dizisi nasıl "bir erkek-bir kadın" olduysa, Leyla ile Mecnun'u, Mecnun ile Leyla olarak vizyona sunabiliriz.Yayınlayacak kanal da ulusal kanal değil de şöyle yarı profesyonel bir kanal olursa kanunen tayyİT i mağlup etmiş oluruz..Dizinin içindeki hersey olmalı aynen, erdal bakkalı, bastonlu dedesi, vs vs.

Kızlar Ne Diyor 4

• yani şu zamanda adamakıllı sayılı dizilerdendi yazık ettiler
    fakat kabak tadı vermesinden korkmuş olabilirler imza tamamdır :)

0|1
    0|0
  • tek derdım onu ızlemektı:D

0|1
    0|0
  • olsada izlesekk :(

0|1
    0|0
  • Çok isterim :(

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• güzel olur

0|1
    0|0
    • olmaz mı hacı...ekranda okdar sarkozy tipler varken okadar damacana varken tv izlenmiyo zaten...

• onur ünlü yerine birol güven çekseydi yıllarca izlerdik.onur ünlü şekilli bir abi, girmez bu işlere

0|0
    0|0
  • gerek yok :)

0|0
    0|1
  • dizi popüler olduktan sonra diziyi izleyip sahiplenenleri gördükçe içim acıyor "ben ilk bölümden beri günü gününe izledim lan diziyi sonradan görmeler gidin başka dizileri izleyin" diyesi geliyor insanın

0|0
    0|0
    • olsun hacı.onlarda candır.gelene hep bir yer açılır bizde.onlarda gelsin hoşgelsin...yaşasın kireçburnu yabançakalları...

• Hıc ızlemedım ızlemekte ıstemıyorum kanks :)

0|0
    0|0
    • nediyim hafız.senin zevkin.ben normalde tv izleyemiyorum.bisürü teknik detaydan...ama ilkkez bir diziye buderece bağımlılık gösteriyorum.

Yükleniyor...