Ünlüleri fazla abartmıyor muyuz?

ünlüleri fazla abartmıyor muyuz? bakınız katy perry img.thesun.co.uk/.../KatyPerry_01_1650606a.jpg belki çoğu kişi bu kadına hasta ama gerçekler bu

0|0
8|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• 55 mılyon takıpcı var ama sesıde guzel tabıkı daha guzel kadınlar vardır ama unlu olunca daha cok sevılıyor bende severım

0|1
    0|0
  • Çoğu makyajsız epey tipsiz

0|0
    0|0
  • bence abartı falan değil her ünlü her zaman harika olcak diye bişey yok evet bu fotoğrafta kötü olabilir ama genel olarak hem yüz hem fizik olarak çok güzel, ayrıca çok tahrik edici:D (ses, gözler, bakışlar, kıvrımlar...) :DDDDDDDD

1|0
    0|0
  • Aslında hiç birisi bir b*k değil benim gözümde bir baltaya sap olamamış tipler.

0|0
    0|0
  • sanatcı fikir üretendir sanatcı halkın görmediğini ğörüp halka söyleyendir sanatcı halk ile aynı düşünmez ve halk ile her zaman ters olmalıdır. sanatcı kendini sevdirmek değil gerceği söylemek kadar cesur olmalı ki bu her zaman düşmanlık getirir sanatcı işte budur.

0|0
    1|0
  • o neya midem kalktı

0|0
    1|0
  • kusursuz insan yoktur zaten

mükemmel i beklemek hata olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• ben de güzel bulmuyorum bu kadını hiç bulmadım da

1|0
    1|0
  • Abartıyoruz anasını satıyım alt tarafı bizden daha çok tanınıyorlar o kadar yani nedir bu? Evimin hemen yanında kültür merkezi vardı bekarken ve sürekli tiyatro söyleşi vs için ünlüler gelirdi millet fotoğraf çektirmek için totosunu yırtarken ben yüzlerine bile bakmazdım.

0|0
    0|0
  • tabiki abartıyz ünlü olmayıp bunlardan daha güzel olanlar yok mu? ama sesi ya da şarkıları güzel dye seviyoruz çoğunu

0|0
    0|0
  • yuzu bence cok guzel

0|0
    0|0
  • zaten sevmiyodum iyice soğudum.

0|0
    1|0
  • 0|1
    0|0
    • adrian limanın linkinde şunu anladım bu kadın kusursuz hem sevimli hemde seksi olabilen yegane kadın dünyada..fotoda çok sevimli..kadın dediğin budur..

• Allahım hala adriana diyo
      miranda ya bak ak kusursuzluk abidesi

• işte bu be, işte bu -sonunda benim gibi düşünen biri daha +1 :D

• bazıları evet ama bazıları cidden taş ya :) bkz miranda kerr https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images? q=tbn:ANd9GcQ0X4T7ff7bJfKA5xdRixkpkfvc_jXBxsmWWh6UVb0OowD3q4A7 makyajlı makyajsız her haliyle taş :)

0|0
    0|0
  • Abartıyoruz

0|0
    0|0
Yükleniyor...