Kardeş payı hak ettiği ilgiyi görüyor mu?

-görmüyor bence , dizi ülke mizah ortalamamızın beş gömlek üstünde

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• Boyle diziler maalesef bizim millete agir geliyo! Bence cok zekice yazilmis bir senaryosu ve kurgusu var... Yazik oluyo boylelerine...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Çok güzel ama yeterli ilgiyi görmüyor. Bizim ülkemizde boş diziler el üstünde tutulur, bu nedenle sönük kalıyor.

1|0
    0|0
  • ben gösteriyorum.

1|0
    0|0
  • Kesinle görmüyor zira abüsrt komedide oldukça iyi bir dizi ancak reytingleri düşük yine bir çoğunun beğenmediği analıoğullu var bazı espirileri baysada izlenecek bir dizi olduğu kanısındayım

1|0
    0|0
  • Mizahtan anlamayan bir toplumumuz var.Kesinlikle hakettiği ilgiyi görmüyor.
    Leyla ile Mecnun bitti.İşler Güçler bitti.Bu bitmez inşallah.

1|0
    0|0
  • Görmüyor çünkü karakterler fakir fakir karakterler ilgi görmez bak en çok ilgiyi hilmi görüyor neden çünkü petrolcü çünkü zengin pis fakirler

1|0
    0|0
  • Hak ettiğinin fazlasını görüyor. Aileyle oturup izlenebilcek bir dizi değil. Belaltına vurmasalar cümleleri olayları iyicene perişanlar.

0|0
    0|0
  • Bencede hak ettiğini görmüyor recep ivediğe gülen bir ülkeden ne bekliyoruz ki

1|0
    0|0
  • kardeş payı, ankaranın dikmeni gibi diziler maalesef hakettiği ilgiyi görmüyor aslında görüyor ama nedense bu reytingçiler kendi istediklerini rey liyorlar

0|0
    0|0
  • Katılıyorum. Türkler mizahdan anlamıyor

0|0
    0|0
  • ben beğenmedim açıkça söylemek gerekirse birde tutulmadı gider yakında

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Mükemmel bir dizi gerçekten.

1|0
    0|0
  • Ham fikirde, hem fikiriz bencede bu ülkeye bu ince espriler fazla kapasite meselesi derler ya aynen o kafadayz yani çok fazla... anlamadklari için izlemiyolarda kaldırılması an meselesi

1|0
    0|0
  • Kesinlikle görmüyor. Görmesinide bekleyemeyiz aslında. Çok haklısın.

1|0
    0|0
    • akasya durağı denen saçmalığın senelerce sürdüğünü düşünürsek maalesef...

• kardeş payı mükemmel bir dizi. malesef izleyici kitlesi çok az. En saçma diziler bile tutuluyor. Bu dizi bitmese bari..

1|0
    0|0
  • Türkiye'ye böyle diziler fazla kaliteli kaldırılır yakında.

1|0
    0|0
  • cok guzel bir dizi

1|0
    0|0
  • Değerinin bilinmesini beklemeyelim burası Türkiye. İşler Güçler'in arkasından bu direnişleri tebrik edilesi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...