Kitap okumak, yazmak Kitapları sevmek Kitaplar hakkında her şey?

Gençler en sevdiiniz kitaplar? yazarlar? Aranızda kitap yazan ya da kitabı basılan oldu mu?

0|0
44

En İyi Kız Görüşü

• Charles Dickens- İki Şehrin Hikayesi.. Sadece sonsuz yayınlarının basımı eşsizdir ikinci kez okumayı düşünüyorum vakit bulursam.. Bunun dışında neredeyse tüm batı klasiklerine ilgi duyuyorum ve okumayı planlıyorum her ne kadar şu ara raflarda kapak tasarımı müthiş estetik kitaplar ilgimi çekse de.. yani hepsini okumak istiyorum.. Debbie Macomber, isminde mucizeler geçen kitapları ile ilgimi çokk çekiyor.. yakınlarda da küçük umutlar büyük hayaller kitabını aldım Kim Grunenfelder in de okumaya hiç vaktim yok kpss hazırlanıyorum hemde öğrenciyim..

0|1
    0|0
    • sorma bende internette sepetimde 21 kitap var lys ye hazırlanıyorum daha getirtemedim:) Bu arada hala gerçek anlamda kitap okuyan birilerinin olması beni sevindiriyor İyi ki cevap yazdın:)

• inş kazanırsın o zaman :)

• inşallah:)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Elif Şafağın kitapları güzel oluyor genelde. Son çıkan Ustam ve Ben i beğenmiştim baya tavsiye ederim

0|1
    0|0
  • Kitap okumayı severim ama beni bağlamalı..
    Merak uyandırmalı..
    Roman okumayı seviyorum o yüzden.

0|1
    0|0
    • bence edebiyatın her türünü denemelisin hepsinin tadı başka.Sence bir Özdemir Asaf şiirinin yerini hangi roman tutabilir ya da bir l.j. smith hikayesinin yerini?

• sabahattin ali kuyucaklı yusuf peyami safa iyidir macera kitabı olarak siyah kan leyleklerin uçuşu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bu aralar orhan pamuktan beyaz kaleyi ve mevlanadan mesneviyi okuyorum
    sıradaki kitabım aylak adam yusuf atılgan

1|0
    0|0
    • Beyaz Kale güzel bir kitaptır. Aylak adamı henüz okumadım. Mevlanayıda.

• KİTAP EN GÜZEL DOST GERÇEKTEN VE İNSANI DEDİKODUDAN UZAKLAŞTIRIYOR

0|1
    0|0
  • kitap okumayı sevmiyorum

0|0
    0|1
  • Kitap okumayı sevmiyorum.

0|0
    0|1
Yükleniyor...