Münazaramız var ilk görüşte aşk yokturu savunacağım ben bana 3 dakikalık konuşma yazabilir misiniz şimdiden sağ olun :)?

münazaramız var ilk görüşte aşk yokturu savuncam ben bana 3 dakikalık konuşma yazabilir misinz şimdiden saolun :))

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• aşk yoktur. sadece heyecan ile hoşlantı duygusunun harmanlanması sonucunda tutku oluşur. bu zamanla ya tükenir ya da sevgiye daha sonra da alışkanlığa dönüşür

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Aşk öldü...
    Ortada bir cinayet var,
    Katili çok ancak!!!
    Ve çalışkandı Aşk,
    Cesurdu en önemlisi,
    Yavrularına düşkündü,
    Şimdi o yetimlere kim bakacak

0|0
    0|0
  • :) Allah kolaylık versin. Bunu yazmak için bir kaç kişilik bir beyin jimlastiği takımı kurmak gerekli :)

0|0
    0|0
    • işte yardm edn

• Güzelim bu tür kavramlı konuları cevaplar aramak için 8 sene mi üniversitelere verdim. Öyle kolay değil. Şimdi sana buradan sallamayayım hiç adetim değildir zaten. Bilimsel olarak konuşmak isterim. onun içinde bana bir iki gün müddet vereceksin sana sağlam bir yazı yazacağım, sonrada hocaların bile şaşırır karşında kimseyi bulamazsın. Ama kusura bakma ne olur inan hiç vaktim yok :( Ne sizin şu oturum

• ilk önce aşkın tanımını bul buluştur biryerlerden sonra uzun dönemdeki etkilerini çıkar ortaya bunların iki sn de olamayacak şeyler olduğunu savun derim en azından ben öyle yapardım;)

0|0
    0|0
  • Punkake'nın yorumuna ımza atıyorum. sadece eklemek ıstedıgım hoşlantı ise zamanla alışkanlığa dönüşmez

0|0
    0|0
  • valla gizli olmayaydın yazardım...

0|0
    0|0
  • aşkı hissetmemizi sağlayan beynimizde üretilen hormonlardır bunları biraz google da araştırırsan konuşacak bir şeyler bulabilirsin

0|0
    0|0
  • "ilk görüşte aşk vardır" olanı savunduğum için yazmıyom banane

0|0
    0|0
  • Kaybettin 3 dakikalik konusmaya gerek yok

0|0
    0|0
  • İlk görüşte aşk vardır , boşuna çıkma münazaraya.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İlk görüşte aşk yoktur. İlk görüşte hoşlantı vardır.

0|0
    0|0
  • Ilk goruste o insanin bedenine asik olursun ruhuna degil ilerlet iste :P

0|0
    0|0
Yükleniyor...