Bu sitede hiç olumlama yapan var mı?

Pozitif yaşayarak, pozitifleri hayatınıza çekmek. Ben buna kalpten inanıyorum. Peki siz?

0|0
5|17

En İyi Kız Görüşü

• evett.) ben yapıyorum enerji düşünce gücü falan kuantum işte. 21 gün bıyunca devamlı yaparsan oluyor ve ben de fazlasıyla etkisi var.

1|0
    0|0
    • Ohhh kafama göre biri, evet gerçekten var. Yeniden doğmuşş gibiyimmm :)))

• Bende yazarım ve her sabah söylerim :) ya bir en iyi cevap seçsen olmaz mı seçmediysen :) yani sen bilirsin de neyse :)

• Çok teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 17

• Kısım kısım yapabiliyorum.

Zaten kendimi bu şekilde biraz ayakta tutabiliyorum. Hayali değil de daha gerçekçi olarak, çok kötüyüm ya diyerek değil de daha iyisi de olabilirim diyerek. Bunlar gibi.

cut.

0|0
    0|0
  • Kollarinizi aciniz iki yana ve bakiniz aynaya ne goruyorsunuz? Kendinizi. Ne sekilde? Arti seklinde. E daha pozitif olmayalaimda ne olalim dimi ama:)

1|0
    0|0
  • Genelde negatif bir insanım

0|0
    0|0
  • bende yaparım ama fizik kuralları bozuyor işi pozitif negatifi çekiyor nahlet olsun fisik kurallarına:P

0|0
    0|0
  • Biraz detay ver, polyannacılık mı oynayalım.

0|0
    0|0
  • Biz bu ülkede toplumsal olarak OLUMSUZLAMA yapıyoruz öyle kötü huylarımız yoktur bizim neymiş o öyle olumlama ıyyy :D:D:D:D:D

0|0
    0|0
  • bende pozitifim ama bazen oluyor negatiflik.aslında yerine göre

0|0
    0|0
  • bende böyleyim ve kimin yanına gitsem ruh yapısının değiştiğini hissederler ve söyler ama bunun sonucu hiç yalnız kalamamak ve buda bizi tüketen şeydir çünkü bizim yalnız kalarak şarj olmaya diğer insanlardan daha çok ihtiyacımız var

0|0
    0|0
  • negatif insanım

0|0
    0|0
  • pozitif takılarak, pozitiflikleri hayatına çekme olayı hikaye fakat; pozitif olduğunda, depresif zamanlara göre daha mutlu olabilirsin. belki de olamazsın, bilmiyorum. ben genelde keyifsizim...

0|0
    0|0
  • ben nötr üm

0|0
    0|0
  • maalesef pozitif yaşıyamıyorum

0|0
    0|0
  • Evet al sana olumlama yaptim

0|0
    0|0
  • hepimiz o şeklide yaşamak isteriz ama hayat izi bazen olumsuz yapabiliyor...

0|0
    0|0
  • Pek inanmıyorum ona, pozitif yaşa pozitif olacak, sadece insanın kendini avutma yöntemi

0|0
    0|0
  • pozitif olmak imkansız gibi çok çileden çıkaran şey var bir yere kadar idare edersin.

0|0
    0|0
  • polyannaya inanıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• pozitif miyim negatif miyim bilemiyorum ama her zaman pozitif olmaya çalışırım aklımdan çıkmadığı zamanlarda.

0|0
    0|0
  • inanmıyorum. bu devirde polyanna olsa adım başı sikerler.

0|0
    0|0
  • Yapmam öyle şeyler

0|0
    0|0
  • Negatif yaşayarak, negatifleri içime çekiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...