Erkekler sorum sizi ilgilendiriyor?

Cok seviyorsunuz kiz cok iyi bir kiz ama yapmis bir hata kiz degil.onu bakireyken taniyan eski sevgilisi kizi bu sekilde kabul edip Nisan yapmis.sizce seviyormu? benim yasim 20 arkdsimin 24cvb lutfn

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• Senin başkasıyla ilkini geçirmeni kabul ettiği halde nişan yapmış. Allah mutlu mesut etsin bayan.

0|0
    0|0
    • Onun iyi niyetinden operim amin tesekuurler adam...

Erkekler Ne Diyor 12

• Bu o kadar göreceli bir kavram ki... Bin kişiye de sorsan sonunda kendine hayatına sen kendin karar vereceksin. Bu durumu sevip bağlanıp sonradan öğrenmekle en başından öğrenmek arasında fark var. En başından öğrendiğinde de kabul edip etmemek arasında kişilik farkı var. Sen önce kendi sevgi tarzını öğrenmelisin. Bir insanı nasıl seviyorsun? Çok maddeci bir insansan bu sende sıkıntı yaratır. Ama bu durum senin sorunlu olduğun anlamına gelmez. Bu yüzden iyi düşünmelisin. Önce kendini ve kendi sevme tarzını tanı ondan sonra insanlara göre seçimlerini yap.

0|0
    0|0
  • Bu tamamen karşı tarafın bakış açısıyla alakalı. Sevmek tek başına yeterli değil. Güven önemli olan. Demekki o arkadaş kıza güvenmiş. Çünkü insan düşününce bakire olmayan bir kız 1 kişiylede yatmış olabilir 100 kişiyle de.
    Sevmenin yanından güven de varsa o kız bundan sonra o güveni sarsacak en ufak bir hareket yapmamalı. O zaman eski defterler çok kolay açılır.

0|0
    0|0
  • Dikkatli ol bugün kabul eder ama ilerde bunu kaldıramayabilir. Var öyle tipler, sonu dayak ve aşağılama dolu. Tabi ben en kötü ihtimali düşünerek konuşuyorum ama olmayan şeyler değil. Umarım mutlu olursunuz.

0|0
    0|0
    • Umarim bende bu durumdan cok korkuyorum cok dindar blki bni bu durum yuzunden assalamaz ya da bn oyle dusunuyorum

• Dindar diyorsan bence daha kötü, üzgünüm...

• böyle erkeği bulduysan kaçırma abi, al öp başına koy. allah kolay kolay bu hissi yaşatmasın bir erkeğe, gerçi seven adamın önünde engel olmuyor be abi. sevdiğim biri geçenlerde doğurdu ona rağmen ne bileyim nefret kusamıyorum ona... mutluluklar size.

0|0
    0|0
  • mantıksız sorular sorma bu durmdayen bıle bılerek kabulenıyorsa tabıkıde sevyordur...zaten bunu hala hata olarak gormesı yanlış bence..yaşanması greken hersey yaşanmalı bence..hatasıyala gercegıyle

0|0
    0|0
  • Seviyordur. Yoksa kabullenmek kolay değil.. dostum. çünkü o kız ( ilk ) ini yaşamış. unutamaz onu. belkıde her ilişkiye girdiğinde eşi yerine onu düşünür... zor bir durum..

0|0
    0|0
    • Hklisin ztn iliskiye girdigim kiside ilk asik oldugum herf

• Yorumlarin onerilerin icin cok sagol arkadasim hklisin oyle ypmaliym

• mutluluklar güzel bayannnnn...

• herkes kabüllenmez, bence sevmiş ama bizim fikirlerimize göre değil kendi duygularına göre hareket et

0|0
    0|0
    • Siz erkek oldugnz icin pnun ruh halini dha iyi anlarsnz diye sormak istedim.bncede seviyor bnmle birlikte o sir gomuldu bn unuttum sende unut artik diyor aileside cok dindar bir bilse Nisan atilir abicim

• Tesekkurler yorumun icin

• Rica ederim, mutluluklar

• çok zor be bnden önce bırıyle olmus kız yanı ımkansız gıbı bırsey büyük konusmamak gerek ama olmaz.. seviyosa baskansını sevsin kolay da olmaz ama ondan daha ıyıdr.

0|0
    0|0
  • namus dediğin 1 zardan ibaret değil ki

1|0
    0|0
  • Bunu kabul ettiyse harbi seviyodur bence

0|0
    0|0
  • bence seviyor ki nişan yapmış sevmediği biriyle niye nişanlansın

0|0
    0|0
  • sevmese kabullenip nişan yapmaz heralde