Arkadaş yabancı hayranı olduk ya ne hikmetse.?

Arkadaş yabancı hayranı olduk ya ne hikmetse.Günlük sıradan vatandaşın ilgilendiği konular değil de biz sanal canavarların revaç dizileri Game Of Throne olsun Walking Dead olsun son sezonların da artık iyice tırta bağladılar.Yani Game Of Throne 3. sezon da bir kanlı düğün vardı aksiyon bu sezon da özellikle son bölümler aşırı sıkıcı.Bu Amerikanya dizilerinin sorunu bu.Lost gibi ilk sezonlar müthiş gibi son sezonlara gelince sıçıyor.Özellikle Lost 6. sezon o neydi la.Ewwet dostlar izleyen arkadaşların yorumları.

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• the walking dead manga dan ayrıldığı için sıkmaya başladı yavaş yavaş. ayrıca çekim kadrosunda filan baya değişiklik oldu. düzelticeklerdir heralde. game of thrones doğru sıkmaya başladı.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• napak? türk dizilerindeki gibi 90 dakika boyunca zırlayıp, bir yere yarım saat bakmıyorlar hiç olmazsa :D

1|1
    0|0
    • Khaleesi haklı yamuk yapanı doğrarım.(Khal Drogo)

• yabanıllarla savaş sahnesi daha çok kara kale içinde kılıç kalkan görüntüleriyle geçiştirilebilir haklısın. illa aksiyon istiyorsan vikings falan aç izle yahu :) önemli diyaloglar var. ben şu ana kadar sıkılmadım 4. sezonda. tyrion ın kaçıp babasını ve shae yi öldürmesi de mi kesmez seni?

• Artıkın umutlar 8-9 bir de final bölümüne.3. sezon dada kanlı düğüne kadar 5. bölümden sonra iyice akünün suyu boşalmıtı dizi de.

Erkekler Ne Diyor 3

• hiç birini izlemiyorum

0|0
    0|0
  • diğerlerini bilmem GOT son bölümleri gayet iyi ben acayip zevk alıyorum aksiyon istiyorsan spartacus izle

0|0
    0|0
  • izleyiciler kaşınıp yapımcılar bitircez dediklerinde '' ya hayır bitirmeyin çok güzel '' diye tepki verirse adam oraya sallar tabi saçma saçma şeyler...Müstehak onlara.Adamda parasına bakcak yani.

1|0
    0|0
    • Hangisi bitiriceğiz dedi bak ben orasın kaçırmışım G.O.T.mu Walking Dead mi.Keşke bitirselermiş.Lost gibi bir efsaneyi 6. sezon da içine edip dünyanın en düdük dizisi haline getirmezlermiş hiç diilse.

• Got da pek sıkıcı bişey göremıyorum aynı şekilde the walkıng dead te öyle.Lost olayında twıtter uzerınden bıtırme kararı aldıklarını ama yogun ıstek uzerıne fazladan 1 sezon çektıklerını capsli gördüm.

Yükleniyor...