Ben film arıyorum ayrılık filmi ders alınabilecek bir aşkın ayrılık filmi önerir misiniz ?

Böyle ağlıyım ağlıyımm ayrılık filmi olsun ayrılan biri olsun diğerinin üzüntüsünü anlatsın sonra pişman olsun koşuşturmalar olsun aşk için var mı öyle bir film önerir misiniz ?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• seven pounds

Will Smith-Rosario Dawson.İzlemediysen tavsiye ederim.Bu filmi ilk izlediğimde çok etkilenmiştim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• not defteri

0|0
    0|0
  • benim son bir ayda yaşadıklarım..

0|0
    0|0
  • monte cristo kontu başrol erkek ama ayrılma muhabbeti oldugunda kızda var normal olarak ;) ama cidden ders alırsın

0|0
    0|0
  • issiz adam

0|0
    0|0
  • filme gerek yok benim hayatım filmden daha çok etkilidir :)

0|0
    0|0
  • ayrıldıgın erkek arkadasınla gecırdıgın zamanları hatırla fılmden ıyıdır... ağlarsın cabucak

0|0
    0|0
  • sil baştan güzeldi çok önemlı kalıtelı oyuncular vardı ama yapma yaa uzme kendını komedı ızle hayatını gulerek gecırmeye calıs

0|0
    0|0
  • aşk oyunu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Aşk yemını olabılır belkı :)

0|0
    0|0
  • aynen not sefteri var ama ağlamazsın konunla ilgili. Aşk tesadüfleri sever çok ağlatıyor ama tam olarak konunla ilgisi yok. Sadakatsiz var aldatma üzerine ağlarsın ama konunla ılgısı yok Kasımda aşk başkadır iyi bir yapıt. Konunla ilgili olarak bulamadım... Hatırlayamadım pek. Ya sonra var türk filmi o biraz konuna benziyor ağlarsın da.

0|0
    0|0
  • Benim ağlayasım varsa komedi filminde bile ağlarım uğraşmaya gerek yok bu kadar.

0|0
    0|0
  • aşkın 500 günü güzeldi :)

0|0
    0|0
  • a separation var ama ağlar mısın bilmem.kaliteli bir filmdi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...