Kastamonu hakkında bilgisi olan var mı?

Arkadaşlar kastamonu merkez hakkında bilgileri olan var mı? Nasıl bir yerdir nasıl bir yaşam tarzı var insanının.Kendim orda oturmayı daha dogrusu taşınmayı düşünüyorum orda yaşamak istiyorum ama sizin önerilerniz neler. Eğitim durumu nasıl Kastamonu myo da okuyan var mı orada eğitim düzeyi nasıl yardımcı olursanız cok sevinirm.

 

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

 • vay be ben orda okumuştum,şirin küçük bir şehir ama biraz sapa yani heryere ters 2007 de ayrılmıstım.kalesi kulesi ortada bir dderesi var.doga harikası bir yer ama eger yagmuru sevmiyorsan sıkıcı ve kasvetli bir havası var.ayrıca orda hayat çok pahalı,insanlar deprem oldugunda fakülteyi kapatmak için taşlamıslardı bizi :)sevgilim vardı sıkılmamıstım ama olmasaydı çatlardım herhalde.ortada nasrullah meydanı vardır suyunu içen 7 yıl ayrılmazmıs ordan içmemiştim.ve en önemlisi ulaşımı heryere zor ankara 4 saat mesela ve yollar berbat.hani batının dogusu bence.zorunlu ddegılsen düşünme bence sahsen been cocugumu orda büyütmek istemem.ama gezmelik harika bir yer.hakkında haırlısı olsun unutmadan ben deniz var diye gitmiştim ama yokmuş merkezde hayal kırıklıgıydı :)

  • ben bir daha düşün derim

  • İşte bu tekerlemeyi açıkcası bekliyordum benım istanbula benzetme sebebim şu istanbul en güzel sehirlerimizden birisi kastamonu da bana göre güzel oldugu için birde benım yasadıgım yer kucuk bır yer kastamonu oraya göre gelişmiş oldugu için orası belki istanbul gibi geliyor bana bunu bilemiyorum yani..

  • kıyıdaki ilçelerde abana,inebolu,cide falan güzel ama benim gözbebegım taşköprüydü.merkes kasvetli gelirdi bu arada istanbulda yasamış biri olarak istanbulla alakası yok.bir kere halkı dar görüşlü.bu arada evliysen de kızlarına dikkat et ist.dahil hayatımda oranın kızlları kadar ev yıkan kitle görmedim.(güzel olduklarından degıl)ama tabi tamamı böyle degıl.)gastamonu dep dep!dikkatt daş düşebilür ayı çıkabilür :)))))

  • Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 2

 • sahil kesmini biliyorumda merkezi hakkında bi bilgim yok çok cana yakın insanlar senin yanında senin dedikodunu yapıyolar=)

  • bizim ev denize yakın bi semtte merkezini hiç gezmedim ben hiç sıkılmadım yazın çok cıvıl cıvıl sahil kesmi barlar çaybahçeleri herkes sokakta 1 aydan fazla kaldım 6 sene önceydi sıkılmadım.

  • Anliyorum peki sıkılma gibi birşey oluryor mu oradayken

  • benim annem kastamonulu sahil kesmi çok güzel bi şehir ama insanları hakkında pek bilgim yok ben yazdan yaza 2-3 haftalığına gidip kalıyorum arada anne tarafım çok iyi insanlardır teyzem dayım annemin teyzeleri felan

  • Öncekileri Göster
 • annem kastamonulu ve her yaz zorla köye gittiğim için Kastamonu yu pek sevmem açıkcası :)) ama güzel bir şekil. sessiz sakin.. biraz bağnazlık var ama o da olacak o kadar büyük şehir değil nihayetinde... kalesi var.. ortasından geçen kurumuş bir çayı var :)) öyle yani :))

  • çok teşekkür ederim..

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden henüz cevap yok! İlk cevap veren erkek olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...