Kastamonu hakkında bilgisi olan var mı?

Arkadaşlar kastamonu merkez hakkında bilgileri olan var mı? Nasıl bir yerdir nasıl bir yaşam tarzı var insanının.Kendim orda oturmayı daha dogrusu taşınmayı düşünüyorum orda yaşamak istiyorum ama sizin önerilerniz neler. Eğitim durumu nasıl Kastamonu myo da okuyan var mı orada eğitim düzeyi nasıl yardımcı olursanız cok sevinirm.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• vay be ben orda okumuştum,şirin küçük bir şehir ama biraz sapa yani heryere ters 2007 de ayrılmıstım.kalesi kulesi ortada bir dderesi var.doga harikası bir yer ama eger yagmuru sevmiyorsan sıkıcı ve kasvetli bir havası var.ayrıca orda hayat çok pahalı,insanlar deprem oldugunda fakülteyi kapatmak için taşlamıslardı bizi :)sevgilim vardı sıkılmamıstım ama olmasaydı çatlardım herhalde.ortada nasrullah meydanı vardır suyunu içen 7 yıl ayrılmazmıs ordan içmemiştim.ve en önemlisi ulaşımı heryere zor ankara 4 saat mesela ve yollar berbat.hani batının dogusu bence.zorunlu ddegılsen düşünme bence sahsen been cocugumu orda büyütmek istemem.ama gezmelik harika bir yer.hakkında haırlısı olsun unutmadan ben deniz var diye gitmiştim ama yokmuş merkezde hayal kırıklıgıydı :)

• teşekkür ederim deniz abanada diye biliyorum ama zorunlu oldugumu dusunuyorum oraya taasınmakta benım hosuma gıden yanları da var mesala cok şirin bir yer istanbulun küçük hali gibi geliyor bana hemen hemen herşey mevcut ama en önemli neden zorunlu olmam ..

• Öncekileri Göster
    • İşte bu tekerlemeyi açıkcası bekliyordum benım istanbula benzetme sebebim şu istanbul en güzel sehirlerimizden birisi kastamonu da bana göre güzel oldugu için birde benım yasadıgım yer kucuk bır yer kastamonu oraya göre gelişmiş oldugu için orası belki istanbul gibi geliyor bana bunu bilemiyorum yani..

• ben bir daha düşün derim

Kızlar Ne Diyor 2

• sahil kesmini biliyorumda merkezi hakkında bi bilgim yok çok cana yakın insanlar senin yanında senin dedikodunu yapıyolar=)

• bu kadar oldugunu bılmıyordum :)

• Öncekileri Göster
    • Anliyorum peki sıkılma gibi birşey oluryor mu oradayken

• bizim ev denize yakın bi semtte merkezini hiç gezmedim ben hiç sıkılmadım yazın çok cıvıl cıvıl sahil kesmi barlar çaybahçeleri herkes sokakta 1 aydan fazla kaldım 6 sene önceydi sıkılmadım.

• annem kastamonulu ve her yaz zorla köye gittiğim için Kastamonu yu pek sevmem açıkcası :)) ama güzel bir şekil. sessiz sakin.. biraz bağnazlık var ama o da olacak o kadar büyük şehir değil nihayetinde... kalesi var.. ortasından geçen kurumuş bir çayı var :)) öyle yani :))

• çok teşekkür ederim..

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden henüz cevap yok! İlk cevap veren erkek olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...