P.rno filmler nasıl çekiliyor? Bununla ilgili bir yazı varsa link atabilirmisiniz?

Sapık ya da abazan değilim beni bilen biliyor, sadece sinemaya meraklıyım genelde bilinmedik filmleri izlerim. Çoğu kişinin izlemediği kült filmleri, tabi bu filmler genellikle dram konulu oluyor. Herneyse aklıma takıldı p.rno filmler nasıl çekiliyor. Belli bir kurgu yönetmeni genel yönetmen vs oluyormu normal filmlerdeki gibi?

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• adamına sormuşsun knka anlatım sana dur bak şimdi hacı amerikada çekilenlerin jepsi tamemen roldür ev yaapımı olanlar ev kamerasıyla şirket yıldızlardan ya da kendine üye olanları seçiyor sonra profosyenel çekimle sitelere ve reklamlardan kanallardan para kazanıyolar yönetmen oluryor prfosyenlerde

0|0
    0|0
    • Şunu şöyle yap bunu böyle diye yönlendiriyorlarmı? Normal dizi seti gördüm orda mimikleri falan tekrarlatıyorlardıda

• Şaşırtıcı ciddi ciddi yapıyorlar yani enteresan. Teşekkürler bilgi için

• ö.d degil kardeşim meral etigin varsa sor iyi akşamlar

• Los angleaste çekilir hepsi. Önce partnerler 1 hafta flirt yaşar filmde iyi oynaması için. Ve çekimler için tonlarca ilaç kullanılır. Ve çekim biter bitmez herkez wc ye temizlenmeye koşar

0|0
    1|0
Yükleniyor...