Bal ne için var nedir gizemi faydalı mı faydasız mı?

Ben hala çözemedim. Faydalı diyen var tatlı diye faydasız diyen var.. Benim tatlıyla aram yok bal yerim bir tek ve hakiki bal olayı var bide tereddüt ediyorum alırken onun dışında balcılık arıcılıkla uğraşanlar var onlar daha iyi bilir nedir bu balın gizemi?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• eğer ölüme tek care olsaymış oda bal olurmuş.. düşünsene her bitki ayrı hastalığa şifayken arı hepsinden şifa alıp birleştiriyır.. ve yer yüüznde bozulmadan kalabilen tek seydir bal.. kuranıkerimdede gecen şifa kaynagıdır cok bilgi var.. arının bal yapması inanılmaz bir mucize zaten

1|0
    0|0
  • Bal ve Arılar Kuranda Açıkca Geçer Binlerce Şifası Vardır Halada Anlam Verilemeyen Özellikleri Vardır, Balla İlgili Pek Çok Rivayet Var Her Gün Hakiki Bal Yiyen Kişinin Asla Grip Olmayacağı Bunlardan Biridir ama kesilnikle ve kesinlikle faydalıdır.

1|0
    0|0
  • Balin gizemi kendisinde gizli orjinal balda seker olmaz dolayisiyla vucuda zararda vermez her cicekten vitamin aldigi icin bircok seye iyigelir yeyipte fayda gormedim diyenler mutlaka sahte bal yemistir

1|0
    0|0
  • Anzer balından bir kaşık ye ve mucizeyi yaşa fiyatı cumhuriyet altından biraz daha pahalı

1|0
    0|0
  • hem çoooookk faydalı hemde Anti-Bakteriyel

1|0
    0|0
  • Ye gitsin...,
    zaten herşeyin fazlası zarar normal miktarda bişey yok...

0|0
    0|0
  • Elbette faydalı,

*Anzer balı en iyisi diye biliyorum..Ama çok pahalı..

0|0
    0|0
  • sabah kahvaltısın da kaymağın ustune surupte yemek için vardır :))

0|0
    0|0
    • bayılırım tereyağı bal kaymağa :)

• off bak canım çekti zaten balı başka bir yerde yiyemem ki kendime yarın bir ziyafet çekeyim bari kahvaltıda :))

Kızlar Ne Diyor 4

• Tek cümle: Sayesinde yaşıyorum...

1|0
    0|0
  • fabrikasyon ürünlerin ne denli faydalı olup olmadığı tartışılır.fakat bilinen gerçek var ki gerçekten kovandan çıkmış bir bal, mucizeee..

1|0
    0|0
    • niye mucize işte?

• binlerce çiçek özünden minicik minicik hayvanlar tap tatlı ve faydalı bir şey ortaya çıkarıyorlar.değişik sistemleri vs var.sen kimyacı değil miydin bnden daha iyi bilmen lazım :D

• ben mi kimyacıyım kim attı o yalanı? :D
      Ayrıca kimyacı olsamda balı atomlarına ayırma özelliğine sahip olmazdım :D

• Saf bal faydalı ama piyasada hep sahte ballar var.

1|0
    0|0
  • en uzun süre (100 yıl kadar) bozulmayan gıda olduğuna göre sağlıklı olsa gerek

1|0
    0|0
Yükleniyor...