İstanbul'da nereleri gezebilirim?

Haziran ayinda 3 günlügüne istanbula gidiyorum ama nerelere gidebilirim (alisveris, bar vs.) dikkat etmem gereken konular var mi misal yabanci oldugumu belli etmemek gibi?

simdiden tesekkür ederim :)

0|1
113

En İyi Erkek Görüşü

• Kaç günde düşünüyorsun gezmeyi cunku istanbulu bana göre bir ayda zor gezersin ama önceliği çamlıca , adalar, topkapı , yeralti sarnıci , sultan ahmet ve ayasofya olarak belirle geceleri istiklal beşiktaş z

0|0
    0|0
    • 3 gün 4 gece kalicam. heryeri gezme imkanim yok bende biliyorum ama en azindan mutlaka görmem gereken yerleri göreyim. bu son gidisim olmaz biliyorum :))

• Rica ederim üniversiteden alışkanlık gezi duzenlerdim ne yolardim milleti aklıma geldi birden

• Teşekkürler canım

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• İstanbul'da kız kulesini gör
    feti paşa korusu ( üsküdarda)
    kadiköy ( rıhtım)
    taksim ( çok abaza var ama sen bilirsin)
    Ayasofya ( giriş 3 tl idi en son)
    Dolmabahçe sarayı ( fena japon ablalar var insan canlısı)
    Maltepe ( bizim burası sahili 10 numara ve eskiden mahallenin muhtarları çekiliyordu)
    istinye ( burası biraz pahalı ama çok güzel)

1|0
    0|0
  • Gece tek başına çıkma, iyi bilmediğin mekana gitme, İstanbul AVM dolu nereye gidersen git 3-5km içerisinde bir avm bulabilirsin. Yabancı olduğunu belli edip etmemen sıkıntı yaratmaz İstanbul'un %70'i zaten yabancı. Bar için taksim, kadıköy tercih edilebilir ama dediğim gibi bilen biri olmadan gitme. Anadolu yakasında da Avrupa yakasında da gezilecek çok yer var. Her yeri gezicem diye kasma 3 gün değil 3 senen olsa yetmez, plan yap özellikle gitmek istediğin yerleri seç onlara git. Tüm diğer site sakinleri gibi geldiğinde gezdirebilirim :)

1|0
    0|0
  • İstanbul'da cok var ama yabanci olarak dikkat et gittin yere adama yigcekler gibi bakiorlar İstanbul insani

1|0
    0|0
  • Beşiktaş, Ortaköy Bebek sahili, Moda sahiline kesinlikle gitmelisin, bar gece kulubü olarak gayrettepede masquarede club var ya da nişantaşında sess...

1|0
    0|0
  • beşiktaşa git akeretlerden başla bacım. sonra yukarıya kadar yardıra yardıra çık. en iyi mekanlar hep oralarda ve yürüme mesafesinde

1|0
    1|0
  • İlk durağın Beşiktaş olsun bir deniz havası al :) iyi gelir

1|0
    0|0
  • metobüslerre binde anlarsın arkanda kimler nereni gezdiğini.

0|0
    1|0
  • Gezeceğiniz yerler için iyi bir arkadaş veya rehber olabilirim hanımefendi otobüsle filan uğraşma derdi olmaksızın :))

0|0
    0|0
  • Vialande gidebilirsin yesilpınarulın oralarda geldiginde mesaj at zaten o civarda oturuyorum gezdiririm seni

0|0
    0|0
  • otağtepe git sonra gel bana teşekkür et:D

0|0
    0|0
  • Tabakhaneye git haahahah

0|0
    0|0
  • Kadıköy Beşiktaş

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Istanbulu sevmezse gönüüül aşkï ne anlarrrrr aşkı ne anlarrrr, benim aşık olduğum yerleri sayıcam sana, yüşa türbesi, eyüp sultan sultan ahmet, camiler, topkapıı, İstanbul tam bir hazine yeri bana gõre

0|0
    0|0
Yükleniyor...