Yabancı dizilerden neyi izlemeliyim?

Kısaca neyi anlattığını yazar mısınız bu hafta içinde başlamayı düşünüyorum da o yüzden :)

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• How i met your mother -> bir kac arkadasin basindan gecen maceralar ve arkadaslik baginin je kadar onemli ve guclu oldugunu anlatiyo komedi tarzinda bir dizi ve gercekten buyuk bir hayraniyim

The walking dead -> aksiyon tadinda ve gerilim tarzinda bir dizi salgin hastalik sonucunda dunyanin zombi istilasina ugramasini anlatiyo buyuk bir hayraniyim

Ben bu iki diziyi izliyorum how finalini daha gecen ay verdi yaklasik 8 senelik bir dizi gayet basarili the walking dead ise sezon finalinde 2 senedir izliyorum gayet basarili iki dizi oneririm :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• How i met you mother ama bitince insan boslukta hissediyo kendini bunalima falan giriyo o derece doctor who arrow var bide game of thrones

0|0
    0|0
  • leverage izle yeniçağın robin hoodları :)

0|0
    0|0
  • İlgi alanına göre değişmez mi :) Benim favorim the big bang theory
    ancak , star wars, lord of the rings gibi filmleri izlemediysen sana komik gelemeyen yerleride olacaktır

0|0
    0|0
  • Spartacus, kesinlikle izlemeni tavsiye ediyorum. Bence game of thrones yanında halt etmiş. Tabi çok fazla müstehcen sahne de içeriyor haberin olsun.

0|0
    0|0
  • zobi filmlerinden hoşlanıyosan. the walking dead 10 numara 5 yıldız

0|0
    0|0
  • game of thrones - davincis demons - salem - vikings - walking dead - the 100 - fargo - penny dreadful

0|0
    0|0
  • how i met your mother a başla. dizi bitti kendimi boşlukta hissediyorum o.O

0|1
    0|0
  • Arkdaşların önerdikleri bütün dizileri nerdeyse izledim. sen tam olarak nasıl bişy istiyosun onu sölesene bir :)

0|0
    0|0
  • cnbc-e kanalında

believe
    following
    person of interest
    game of thrones

şiddetle tavsiyem
    özllikle ilk ikisi

0|0
    0|0
  • Da vinci demos mutlaka izle

0|0
    0|0
  • doctor who

0|0
    0|0
  • Ne tarz seviyosun?

0|0
    0|0
    • Akıcı olması önemli

• the walking dead (zombili)
      white collar
      Arrow
      the vampire dairies (vampirli abiler falan var)
      supernatural..

bunlarla başlayabilirsin.

• The walking dead ve Behzat Ç (türk ama farketmez :))

0|0
    0|0
  • Breaking Bad kısaca anlatmak gerekirse Efsanedir :)

0|0
    0|0
  • game of thrones üstüne daha çıkmaz çok marjinal

0|0
    0|0
  • the bing bang var (komedi) birde sherlock holmes seri dizileri var önerebileceğim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Gelmiş Gecmis en iyi diziyi en iyi oyunculukları en iyi Finali izlemelisin yani BREAKİNG BAD ! derim baskada bısey demem :)

0|0
    0|0
    • Sonra psikolojinin bozuluyor izlemeyin öyle diziler ayrıca gecmis en iyi dizi değil :).

• Nıe bozulsun ki pskolejımız ınsanın kendı ıc dunyasıyla alakalı bence o gelmıs gecmıs en ıyı dızı derken orda ztn tamamen kendı fıkrımı belırttgm belıı oluyor herkesın kendıne göre bir favorisi vardr

• Supernatural
    Walking Dead
    Orphan Black
    Bates Motel
    Mentalist

0|0
    0|0
  • Aynen banada önerin bekliyoz :p

0|0
    0|0
  • fringe.. üstüne dizi tanımıyorum. onun dışında vampire diaries, the originals, spartacus, teenwolf

0|0
    0|0
    • Dizinin sonunda Walter ölücek:D (ölücek dediğim gözcülerle gidicek) son sezonda gözcüler dünyayı ele geçiricek, walter, oliva, peter kehribarda 30 sene geçirdikten sonra çıkıp savaşmaya başlıycaklar:D yeni başladıysanda Walterın oğlu peter aslında ölü, senin gördüğün peter walterın yıllar önce paralel evrene delik açarak diğer evrenden getirdiği peter :D çok kötüyüm demi :D

• neyse ki izleyip bitirmiştim :)

Yükleniyor...