Game of Thrones 4. sezon konusunda hayal kırıklığı yaşayan var mı?

zevk alarak izlediğim dizi Game Of Thrones'in 4. Sezonu berbat 7 bölümü toplasan 3. sezonun 2 bölümü etmez,1 hafta bekleyip hayal kırıklığı yaşamaktan bıktım artık, benim gibi mağdur olan var mı?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Bencede beklenileni veremiyorlar.Joffrey'in ölmesi bir iyiydi başka da bir sahne göremedim şaşırtıcı.Sezonun tanıtımlarında abarttılar da abarttılar.İnşallah bir an önce düzelir.

0|0
    0|0
    • böyle olacağını bilsem joffreyin ölümüne sevinmezdim, renk katıyordu en azından :)

• Evet ama öldüresim geliyordu hakettiğini buldu :)) Sezon finalinde filan bomba olur herhalde.Sezon uzatmaya mı çalışıyorlar nedir anlamadım.

• En iyi cevap için teşekkürler ve sevgiler :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Aynen ya az önce izledik, birde Game Of Thrones partisi yapalım diye biton ıvır zıvır aldık ama hiçbişey olmadı yine -.- bir son sahne iyiydi. Oda azcık.

0|1
    0|0
    • ıvır zıvır derken gme of thronsin yanıda ne iyi gider? ben meyveli yoğurt denedim o gitmiyor, varsa önerebileceğin bişeler memnun oluruz :))

• cips, kola, eti puf vardı bizim menüde. İyi gitti gayet. Kanlı sahte de yok artık zaten :)

• E artık duruldu olaylar biraz aynı tempoda gitmeyebilir ama sezin finali yine bomba olacak diye bekliyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• son bölüm iyiyddi biraz.hem asıl olaylar bu bölmden itibaren başlıyo

0|1
    0|0
  • Diğer sezonlara göre biraz seviyesi düştü.Aslında Robb Starkın ölmesiyle filim canlılığını yitirdi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...